Пятница, 25.06.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

У Кіркорова народився син

  У Кіркорова народився синУ сім'ї Філіпа Кіркорова відбулася радісна подія - на світ з'явився здоровий малюк. Батько був настільки щасливий, що не втримався і оголосив про поповнення прямо на концерті, який давав у Софії.

У Кіркорова народився син

  - Це неймовірно хвилююче - виступати в місті, яке має для мене величезне значення. Тут похована моя мама. І дивно, що саме сьогодні, прилетівши в Софію, я дізнався щасливу новину - у мене народилася друга дитина, син! Ви не уявляєте, яке почуття радості мене переповнює. Дякуємо Всевишньому за це!

   Багатотисячний зал вибухнув оплесками, а сам співак ледь стримував сльози радості.

   Вага дитини - 4 кг 200 г, зріст - 58 сантиметрів. Ім'я синові батько поки не вибрав. У таємниці залишається і особистість матері малюка.

   Нагадаємо: дочка Алла-Вікторія народилася сім місяців тому в Америці від сурогатної матері. І оголосив співак про її народження також зі сцени, коли йому вручали премію "Золотий грамофон". Перші тижні малятко провела в США. Батько купив для неї шикарну триповерхову віллу в Майамі, і ретельно охороняв від всюдисущих папараці. У лютому співак перевіз свою спадкоємицю в Підмосков'я, в заміський будинок. А в квітні хрестив.

   - Ну, тепер треба ще хлопчика! І назвати його Максимом! - Пожартувала тоді Алла Пугачова, на честь якої назвали дівчинку.

  - Щодо Максима не знаю, - усміхнувся Кіркоров. - Але те, що в імені мого сина буде буква "М", обіцяю!

  Алла Пугачова про дитину Кіркорова: "Я буду рада, якщо сурогатне материнство зробить Кіркорова щасливим!"

- Так, Філіп розповів мені, що став батьком. І я за нього дуже рада. Не треба бути ханжами, треба бути добрими людьми. Сурогатне материнство зараз дуже поширене серед одиноких людей і тому вітається в усьому світі! Якщо це принесе Кіркорову щастя, я буду тільки щаслива! - Сказала журналістам Пугачова.

   Багато років тому, Алла Пугачова і Філіп Кіркоров дуже хотіли спільну дитину. Про це не раз говорила Алла Борисівна і сам Філіп. Але, на жаль, не склалося ... Той факт, що малятко Аллу-Вікторію народила сурогатна мати, породив безліч пересудів. Мовляв, для того щоб народити від співака природним шляхом, в чергу б вишикувалися тисячі жінок, для чого Кіркорову потрібна сурогатна мати?

   Андрій Малахов у передачі "Хай говорять" напряму запитав про причини. Кіркоров не став лукавити.

  - Так. Я це сьогодні не приховую, - зізнався Філіп. І на моєму прикладі я хочу показати всім, що самотні люди, які хочуть мати дітей, можуть вирішити свою проблему. Звичайно, я розумію, що серед моїх шанувальниць була маса охочих народити мені дитину. Але де гарантії, що завтра цього дівчині не спаде на думку забрати у мене дитину?

автор Прочинська Л.В.

Живые турниры