Вторник, 19.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

У Савіка Шустера нова ідея

 У Савіка Шустера нова ідея Савік Шустер, журналіст і телеведучий, генеральний продюсер продакшн-компанії «Савік Шустер Студія», кілька днів тому у своїй програмі «Шустер LIFE. АДРЕНАЛІН» запропонував створити Українське Міністерство сексу.

Савік Шустер пропонує створити Міністерство сексу в Україні 

  Тема програми була "В СРСР не було сексу, А В УКРАЇНІ НЕМАЄ КОХАННЯ?" Гостями передачі були Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, Головний акушер-гінеколог Міністерства охорони здоров'я України В'ячеслав Камінський, психологи Тетяна Писаренко і Тіна Берадзе, професор-мистецтвознавець Київської Православної Богословської Академії - Дмитро Степовик і керівник Центру проблем сім'ї та гендерного розвитку - Антоніна Тарановська.

  Обговорюючи заключний епізод про неповнолітню дівчину, яка ростить дитину одна, Шустер запропонував присутнім підтримати ідею створення в Україні Міністерства сексу.

  "Я пропоную створити в Україні Міністерство сексу. Оскільки в такому міністерстві не було б великого бюджету, то красти там було б нічого. Значить, туди б прийшли працювати чесні люди", - сказав телеведучий.

  Завданнями нового міністерства було б проведення роз'яснювальної роботи з населенням щодо сексу. Савік вважає, що проблема є, причому немаленька. Зростають покоління, які, як кажуть "Не знають що з цим робити".

  Аудиторія підтримала ідею Шустера надіслати листа Президенту України Віктору Януковичу з пропозицією про створення такого Міністерства.

автор Прочинська Л.В.

Живые турниры