Воскресенье, 24.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Джордж Данцер став Гравцем Року на WSOP в 2014 році

Джордж Данцер став Гравцем Року на WSOP в 2014 році

Джордж Данцер став Гравцем Року на WSOP в 2014 році

Новости покера katushka.in.ua

  Брендон Шак-Харріс боровся до самого кінця, але нічого не зміг вдіяти з трьома браслетами, які німець завоював цього року.


  За підсумками напруженої гонки, інтрига в якій зберігалася аж до самого останнього моменту, німецький профі команди PokerStars і покер-стратег GeorgeDanzer став Гравцем Року на Світової Серії Покеру (WSOP) в 2014 році.


  Брендону Шак-Харрису не вдалося утримати лідерство, яке він зберігав перед початком азіатсько-тихоокеанської (APAC) серії з 10 турнірів WSOP в Австралії.


  Шальки терезів схилялися то в одну, то в іншу сторону, але в підсумку Данцер поклав непідйомну для Шак-Харріса вагу у вигляді третього браслета (всі три були виграні в цьому році!), Завойованих в $ 5,000 8-гра.


  Після цього Брендону необхідно було займати 2-е місце або вище в $ 10,000 Main Event або 4-е місце або вище в останньому, хайроллерском івент за $ 25.000, щоб компенсувати відставання в 95 очок. Ця задача виявилася американцеві не по зубам, і Данцер офіційно став переможцем гонки.


  Ось що він написав у своєму твіттері: ".. Мені хоч і подобався накал пристрастей, але я радий, що гонка закінчилася І я знаю, що у Брендона ще буде свій шанс Браво".

Підготувала Прочинская Л.В. 

WSOP, Українська, Новости покера 17 октября 2014 978 0

Живые турниры