Воскресенье, 28.11.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Стартували сателіти на World Series of Poker 2014

Стартували сателіти на World Series of Poker 2014

Новости покера katushka.in.ua
  Як вам подобається ідея поїхати в Лас-Вегас в середині липня? Якщо ви при здоровому розумі, то вона, напевно, не здасться вам відмінною. Зрештою, при 40-градусній спеці ви воліли б опинитися де завгодно, але не в пустелі. Якщо тільки ви не покерний гравець, тому що в цьому випадку центр пустелі Невада для вас є справжнім оазисом.

  Хочете відправитися на WSOP 2014? Ласкаво просимо на найбільший і найбагатший покерний фестиваль, який збирає профі, знаменитостей і любителів гри з усіх куточків земної кулі.

  Для серйозних покерних гравців ця серія починається задовго до липня. Якщо ви хардкорних гравець, то ви будете брати участь в ній з першого дня, граючи в невеликих турнірах, а також у деяких змаганнях хайроллеров. Якщо ви рекреаційний гравець, у якого є постійна робота, ви віддасте перевагу грати виключно в Main Event.

  Але перш ніж ви поринете в цей фестиваль з головою, вам, мабуть, слід знати його історію, чого в ньому досягли інші гравці і навіть як виграти місце у події всього за кілька баксів.

Історія WSOP
  Якщо ви вже цікавилися WSOP Main Event, то знаєте, що в цьому турнірі щорічно збирається понад 6500 гравців. Торік 6598 чоловік змагалися за головний приз у розмірі $ 8 500 000.

  Але чи знаєте ви, що в першій такій події в 1970 році брали участь всього сім гравців? Кількість учасників Main Event зросла до двозначного числа тільки з 1973 року.

  Отже, все почалося в 1970 році, коли Бенні Біньон зібрав у своєму казино Horseshoe шість найкращих з відомих йому покерних гравців. Вони повинні були грати в Безлімітний Техаський Холдем в присутності аудиторії. Переможець першого WSOP визначився не в фінальній роздачі. Джонні Мосс був оголошений чемпіоном за підсумками голосування його колег.

  У 1970 році в цьому турнірі брали участь за запрошеннями, а в 1971 році він став відкритим змаганням з бай -іном $ 5 000. У 1972 році внесок був подвоєний і склав $ 10 000. У 2004 році компанія Harrah's придбала Horseshoe, а разом з ним і права на WSOP.

Як онлайн покер назавжди змінив турнір
  Не потрібно подорожувати в часі назад занадто далеко, щоб побачити, як онлайн покер радикально змінив WSOP в кращу сторону. У 2003 році маловідомий покерний гравець на ім'я Кріс Манімейкер пройшов відбір на Main Event в сателіті на PokerStars і став чемпіоном.

  Тоді в Основній події брало участь 839 чоловік. У 2004 році поле збільшилася більш ніж у три рази, і в Main Event зареєструвалося 2576 гравців. У 2006 році кількість учасників досягло рекордно високого рівня - 8773 людини. Зміна американського законодавства змусило деякі руми віддалитися з ринку США, так що в наступні роки поле зменшилася.

Як потрапити на WSOP Main Event 2014
  Якщо ви хочете зіграти в Основному події WSOP в 2014 році, то отримати місце можна кількома способами:
Грати в онлайн покер. Місце в турнірі можна виграти в онлайн сателітах. Для цього може вистачити всього декількох доларів. Покер руми проводять сателіти, переможці яких потім беруть участь у більш великих відбіркових змаганнях.

  Внести бай-ін безпосередньо. Це для тих, у кого є зайві $ 10 000.

  Пройти відбір в Лас-Вегасі. Якщо ви хочете грати в Main Event, але обмежені в засобах, то можна брати участь в живому сателіті. WSOP щодня проводить в «Ріо» турніри з бай- інами, які набагато нижче вартості участі в Основній події.

Новини покера Прочинська Л.В.

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

Живые турниры