Понедельник, 17.01.2022
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Нова технологія RFID (радіо-хвильова ідентифікація) в покері

Нова технологія RFID (радіо-хвильова ідентифікація) в покеріНова технологія RFID (радіо-хвильова ідентифікація) в покері

Новини покеру katushka.in.ua
  На WSOP буде застосована нова технологія відображення кишенькових карт. В період трансляцій кишенькові карти будуть відображатися з 30-хвилинною затримкою. Схвалена комісією Невади технологія RFID (радіо-хвильова ідентифікація) буде застосована для відображення кишенькових карт гравців у всіх 34 «прямих» трансляціях Світової серії.

  Минулі роки WSOP транслювали всі свої події на WSOP.com у вигляді двох каналів: «головного» і «другорядного». На головному каналі вже відображалися карти гравців і накладалися коментарі Девіда Такман і аналітиків.

  Технологія RFID
оснащує кожну карту мікрочіпом, який передаватиме дані про кожній карті (масть, гідності) на антену. Таким чином відпадає потреба у камерах, встановлених на столах. Карти будуть відображатися для глядачів автоматично.

  Карти з мікрочіпами не відрізнятимуться від звичайних ні за структурою, ні за вагою. За умовами, гравцям потрібно буде помістити карти в виділену область для зчитування інформації, після чого вони можуть робити з ними все що завгодно.

  Карти будуть відображатися лише у разі: «якщо це мається на увазі ходом гри». Це буде визначатися командою продюсерів і головним супервайзером. Навряд чи хтось буде показувати руки, скинуті на префлопе, але у випадку постфлопі-екшену карти, звичайно ж, будуть показані.

  Технологія вперше буде застосована на турнірах серії WSOP, хоча вона вже успішно була перевірена вже в семи турнірах серії WSOP Circuit.
Новини покеру Прочинська Л.В.

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

WSOP, Новости покера 13 мая 2013 775 0

Живые турниры