Вторник, 19.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

UKRAINIAN - RUSSIAN TOUR (URT Осінь 2012р)

altUKRAINIAN - RUSSIAN TOUR (URT Осінь 2012р)

Відомий турнір знову відбудеться у київському клубі «Хрещатик» (з 24 вересня по 2 жовтня 2012 року). Наприкінці січня 2011 року в клубі «Хрещатик», стартував перший UKRAINIAN - RUSSIAN TOUR (URT). Розклад серії - читати.

І ось, як кажуть, "не пройшло й пів року", а це вже перетворилося на приємну традицію. Серія турнірів,другий рік поспіль проводиться в столичному покер клубі «Хрещатик». Осінні ігри стануть четвертими в своїй історії і вони обіцяють бути не менш захоплюючими, ніж попередні. Як і завжди, в стінах «Хрещатика» зберуться любителі і шанувальники спортивного покеру з України, Росії та сусідніх країн. Кожен день буде проходити мінімум три гри, а то й цілих п'ять.

Протягом 10 днів учасникам буде запропоновано декілька турнірів, у тому числі і фріроли, в яких зможуть випробувати свої сили не тільки професіонали, а й новачки у спортивному покері. Протягом цього свята кожен зможе знайти для себе заняття до смаку. Наприклад. на фріролах можна відточити свою майстерність і повчитися терпінню (одному з найбільш важливих якостей в покері). На цей раз загальна сума гарантованого призового фонду складає 250000 USD.

Хочете особисто в цьому переконатися? Тоді ласкаво просимо на URT в клуб «Хрещатик» c 24 вересня по 2 жовтня!

Якщо Ви приїхали з іншого міста або країни, та не знаєте де зупинитись то одним з найкращих варіантів для вас є готель «Хрещатик», в якому ви можете комфортно розташуватися. Він знаходиться буквально в двох кроках від однойменного покер-клубу, де відбуватиметься URT.

Це, безумовно, є додатковою перевагою для любителів спортивного покеру. Забронювати номер можна на сайті: http://www.hotel-khreschatyk.kiev.ua або по телефону: +38 (044) 596 80 04. Чекаємо на Вас у Києві! І бажаємо гарної гри!

Українська 24 сентября 2012 834 0

Живые турниры