Пятница, 25.06.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Євген Качалов на обкладинці журналу зі своєю новою дівчиною Анною Селюковою

Євген Качалов на обкладинці журналу зі своєю новою дівчиною Анною Селюковою

Євген Качалов на обкладинці журналу зі своєю новою дівчиною Анною Селюковою

Новости покера katushka.in.ua

  Переможниця четвертого сезону шоу «Холостяк» Анна Селюкова та її обранець Євген Качалов, чемпіон світу з покеру, переконані, що їхні стосунки неймовірні: «Ми різні, але нам добре разом».


  Пара вперше відверто розповіла журналу "Отдохни" історію свого знайомства. Про те, як Євген Качалов двічі проходив кастинг в шоу «Холостяк», хто їх познайомив, як пройшло перше побачення і знайомство з батьками.


  Аня, Женя, так як же ви познайомилися? 

  Аня: Так склалися зірки (посміхається). В один з періодів свого життя я була в тому стані, коли не знала, куди рухатися далі. Моя подруга подала заявку на участь в «Холостяка». А я - з нею за компанію. І пройшла! Відкрию вам секрет: дівчата, коли дізнаються про те, що вони затверджені на проект, починають гуглити: а раптом в інтернеті є інформація про те, хто ж буде холостяком? І я дізналася, що одним з претендентів був Женя. Він мені тоді сподобався. Я всіх дівчат-редакторів замучила питаннями: він або чи не він? Вони, звичайно, відмовлялися. І ось, коли учасниць шоу перед початком зйомок запитали: яким повинен бути холостяк, я відповіла: хочу такого, як Євген Качалов. Після закінчення проекту у мене, природно, розширилося коло друзів. І серед них виявилися спільні знайомі з Женею. Все знали про мій інтерес до нього і одного разу сказали: «А хочеш, ми тебе з ним познайомимо?» Я погодилася! І після перших днів нашого спілкування я зрозуміла, що в ньому не помилилася. Той типаж людини, яка я уявила собі, виявився реальністю.


  Женя, ти дійсно брав участь у кастингу шоу «Холостяк»? 

  Женя: Так. Два рази (посміхається). Спочатку я не міг уявити себе в подібній ролі, а потім мене це зацікавило. Тим більше, не кожен день тобі таке пропонують (посміхається). У 2011 році я проходив інтерв'ю з творцями проекту через скайп, так як не міг приїхати до Києва. Мені сказали, що шанси високі. А оскільки у мене були проблеми із зайвою вагою, я вирішив - якщо пройду, потрібно бути у формі. І почав посилено займатися з тренером. Через кілька тижнів мені сказали, що я не пройшов, але я вже встиг полюбити спорт і заняття не кинув. І схуд більше ніж на 20 кг! Загалом, став виглядати зовсім по-іншому. Про «Холостяка» забув. Але пройшло півтора року, і зі мною знову зв'язалися представники проекту і сказали, що їх дуже зацікавило моє зміна і вони знову розглядають мою кандидатуру. Цього разу я на кастинг приїхав особисто ...  Але мене знову не обрали в якості героя :(


  Спочатку Женя повністю перебудував своє тіло. Потім його запросили на телебачення в рідній країні. Тепер він потрапив на обкладинку відомого таблоїду. Що далі?

Новости покера Прочинская Л.В.

Українська, Новости покера 31 октября 2014 1013 0

Живые турниры