Вторник, 27.07.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Нове правило відносно написів на одязі

Нове правило відносно написів на одязі

Нове правило відносно написів на одязі

Новости покера katushka.in.ua

  Олів'є Буську та Даніель Колман за фінальним столом турніру супер-хайроллеров на European Poker Tour були одягнені в футболки, написи на яких відображали їхні політичні погляди на ситуацію в Ізраїлі. В спорі, що виник з цього приводу, думки розділилися.


  Уже під час трансляції події люди почали виходити в соціальні мережі. Вони висловлювали невдоволення тим, що Буську та Колману дозволили пропагувати свою точку зору за допомогою одягу.


  Після змагання Rational Group, компанія-власник ЕРТ і PokerStars, виступила із заявою. Вона повідомила, що буде відмовляти в участі кожному гравцеві, котрий робить політичні заяви будь-якого роду, і вважає, що дозвіл робити це раніше було помилкою.


  Багато людей висловили заперечення проти такої політики. Один з них - історик покеру Нолан Далла.


Свобода вираження 

  Далла звертає увагу на те, що така політика ущемляє право особистості на свободу вираження поглядів; втім, треба пам'ятати, що це право не є абсолютним.


  Нолан піднімає в своєму блозі питання: як щодо футболок і нашивок, які рекламують Альянс покерних гравців? Ці та інші політичні рухи виступають за легалізацію і регулювання покеру в Сполучених Штатах.


  Простої відповіді на це питання, можливо, не існує, проте в покерному світі повинен бути консенсус щодо загального іміджу. Потрібно знати речі, які змусять потенційних спонсорів уникати фінансування гри.


Права учасників проти прав організаторів
  ЕРТ є комерційним підприємством, яке має право визначати, як виглядає і сприймається аудиторією його продукція.


  Професійним спортсменам платять за те, що вони приходять і щось роблять. Однак Далла стверджує: «Покерні гравці - це особистості, які повинні користуватися розумними правами на свободу самовираження».


  Інші люди заявляють, що мають право висловлювати свою думку, як забажають, оскільки платять рейк.


  Однак політика ЕРТ не позбавляє покерних гравців їх розумних прав на свободу вираження. Адміністрація тільки просить, щоб вони утримувалися від сумнівної одягу.


Реклама проти політичних поглядів
  Обмеження на рекламні нашивки і предмети одягу - це не новина в покері. Так що політика ЕРТ про те, що можна одягати на телевізійні столи, не несе в собі нових ідей.


  Рішення Rational Group обмежити політичне самовираження гравців в ході турнірів не виглядає занадто жорстким.


  Швидше за все, ця політика буде корисною для покеру, оскільки дозволить розглядати його як сфери для спонсорування новим рекламодавцям. Вони можуть не хотіти, щоб їх бренди були поруч зі спірними політичними гаслами.
Новини покеру Прочинська Л.В. 

Українська, Новости покера 25 августа 2014 578 0

Живые турниры