Понедельник, 17.01.2022
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Португалія буде контролювати онлайн гемблінг

Португалія буде контролювати онлайн гемблінг

Португалія буде контролювати онлайн гемблінг

  Уряд Португалії прийняв закон, який візьме під контроль онлайн покер, казино і ставки на спорт.

  Адольфо Мескуіта Нунес, міністр спорту і туризму Португалії, заявив, що закон, який ще має схвалити національна асамблея, почне діяти вже в 2014 році.
  Згідно з положеннями даного документа, оператори, які хочуть працювати в Португалії, повинні отримати ліцензії від Inspecção Geralde Jogos, місцевої комісії з нагляду за азартними іграми, яка підпорядковується міністерству спорту і туризму. Крім того, мінімальний капітал компанії, яка прагне на португальський ринок, повинен бути не менше 250 000 євро. Здобувачі ліцензії повинні бути зареєстровані в Португалії та надавати свої послуги з португальської домену (. PT).

  Реєстрація в Португалії означає, що компанія повинна буде платити тут податки. Їх розміри, згідно словами міністра, будуть порівнянні з тим, що платять звичайні оффлайн оператори, тобто щось в районі 10% - 20%. Жодо точних цифр, згідно словам міністра Нунеса, говорити поки рано, все залежить від кількості операторів, які будуть працювати в країні.

  Чи збираються ізолювати португальців від решти світу поки незрозуміло. Будемо слідкувати за розвитком подій і тримати вас в курсі.
Підготувала Прочинська Л.В.

Живые турниры