Среда, 19.01.2022
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Ніколас Кейдж зіграє Матусова в фільмі «Чек-рейз проти Диявола»

Ніколас Кейдж зіграє Матусова в фільмі «Чек-рейз проти Диявола»

Ніколас Кейдж зіграє Матусова в фільмі «Чек-рейз проти Диявола»

  Ніколас Кейдж стане символом покеру в кіно?
  Ніколас Кейдж зіграє головного героя у фільмі - автобіографії Майка Матусова «Чек-рейз проти Диявола». Чому саме він?

  Як стало відомо, роль у фільмі вельми зацікавила актора і зараз ведуться активні переговори з цього приводу. Сам Майк Матусів - легендарний покерний гравець і не менш легендарний скандаліст - підтвердив, що його буде грати саме Ніколас Кейдж.

  Продюсерами фільму стануть Аді Шанкар («Сутичка», "Суддя Дредд" тощо) і Девід Юслан, зйомки пройдуть на студії 
«1984 Professional Defense Contractors» (PDC). Вони вже давно шукали цікаву біографію, і історія Майка здалася їм гідної екранізації.

  Ніколас Кейдж - він як Майк Матусів, лише актор
  Один з продюсерів фільму Юслан проводить паралелі між цими двома особистостями і робить він це не спроста. Що Ніколас, що Майк відомі своїм вибухонебезпечним вдачею і заводяться буквально з пів обороту. Майк отримав навіть за свою звичку базікати і лихословити за покерним столом кличку «Рот». Особистість він вельми харизматична: з 18 років грає в покер і запалює по повній. Він навіть крав гроші з маминого гаманця за що був відправлений у групу реабілітації для лудоманів. У його арсеналі 4 браслета серії WSOP, перемога в World Series of Poker Tournament of Champions та інші успіхи.

  
За свою кар'єру він зміг заробити понад 7 мільйонів доларів. Автобіографію Майк випустив в 2009 році і треба сказати, тираж був вдало проданий. В історію покеру Майк увійшов як своєрідний місток між старою школою і гравцями нового покоління, які не гребують грою в онлайн покер румах.

  Але Ніколас Кейдж не відстає від Майка Матусова. Так актор неодноразово потрапляв в поле зору таблоїдів «завдяки» своєму експресивному поведінці - то його звинувачували в домашньому насильстві до своєї колишньої тепер уже дружині Елліс Кім, то він блукає в неосудною стані по тату-салону і починає кричати на працівників і розкидати свій одяг.
Те заборгував державі 14 мільйонів доларів і змушений продавати свою нерухомість, щоб погасити борг. Загалом, скандальних подій в житті актора хоч відбавляй. Зараз у його кар'єрі спостерігається спад, так що участь у такому подає надії проекті могли б істотно поліпшити справи.

 
 Ще плюси на користь Ніколаса Кейджа
  Кандидатура Ніколаса на цю роль сподобалася і самому Майку Матусова. Вони зараз приблизно одного віку (Майку 46, Ніколасу 50), але це не стане проблемою - на те є свої технології «омолодження» в кінематографі.

  Крім того, актор проживає в Лас-Вегасі, що дуже зручно для майбутніх зйомок. Важливо, що Ніколас входить в список людей, які отримують пільги з оподаткування в Неваді. Знаючи давні проблеми актора зі сплатою податків, це явний плюс.

  До того ж у Ніколаса вже є досвід у кіно в області казино і покеру. У фільмі «Залишаючи Лас-Вегас» герой Ніколаса страшенний алкоголік і ігроман. У картині «Медовий місяць в Лас-Вегасі» головний герой, якого грає Нік, програє в покер власну наречену, в «Поганий лейтенант» він грає лукавого поліцейського, поганими пристрастями якого є все той же алкоголь, наркотики і азартні ігри. У покер Ніколас грає дуже пристойно. Його не доведеться вчити.

  Що ж, останнє слово ще не сказано і Ніколас ще не дав своєї офіційної згоди. У будь-якому випадку фільм обіцяє бути цікавим незалежно від того, візьме головну роль Кейдж чи ні. За задумами продюсерів в планах зняти картину високого рівня, не нижче ніж у картини «Шулера», і зараз активно ведеться робота над сценарієм. Хочеться вірити, що їм це дійсно вдасться - народ скучив за хорошими фільмами про покер.
Підготувала Прочинська Л.В.

Живые турниры