Понедельник, 17.01.2022
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Актриса Саша Баррезі вирішила зайнятися покером

Актриса Саша Баррезі вирішила зайнятися покеромАктриса Саша Баррезі вирішила зайнятися покером

Новости покера katushka.in.ua

  Саша Баррезі, яка знялася у ряді художніх фільмів і телесеріалах, включаючи всі три частини фільму «Похмілля у Вегасі», вирішила всерйоз стати профі покеру.

  Азартне дитинство
  Актриса родом з Гаваїв багато бере участь в невеликих турнірах в США, а зараз бореться в Світової серії покеру-2014 в Лас-Вегасі.

  Баррезі з дитинства грає в покер та інші ігри, а тепер вона всерйоз планує грати професійно. З минулого року вона приділяє грі багато часу і займається з тренером.

  «Я хочу стати профі, - зізналася Саша. - Я росіянка, так що я все життя граю в шахи, нарди, джин, покер, в дитинстві ми грали в «дро». Ми завжди грали на гроші. Наприклад, на День подяки разом з молодшими двоюрідними братами і сестрами грали на гроші».

  У 16 років бойфренд навчив Баррезі БЛ Холдем. Пізніше вона став брати участь в домашніх іграх.

  «Я влаштовувала багато ігор у себе вдома і всіх перемагала, - розповідає Сашко. - Я не хотіла брати їхні гроші».

  Потім Баррезі перейшла на кеш-ігри в казино і турніри і вважає, що може заробити собі на життя іграми.

  Непереможний режисер Тодд Філліпс
  У фільмі «Мальчишник у Вегасі» Баррезі грає дружину хлопця, який застряг на даху, Трейсі. Хоча багато епізоди знімалися в Лас-Вегасі, її сцени знімалися в іншому місці.

  Однак це не завадило їй і іншим учасникам знімальної групи грати в покер.

«Знаєте, на знімальному майданчику всі грають, - говорить Баррезі. - Серед них я, мабуть, була найслабшою».

  Саша вважає, що у більшості середній рівень гри за винятком однієї людини. «Режисер Тодд Філліпс чудово грає у покер, - заявила Баррезі. - Тодд безумовно кращий, він непереможний».

  Філліпс, який зняв трилогію «Похмілля у Вегасі», «Стара гарт» і «Дорожня пригода», заробив в «живих» турнірах більше $ 280 000, в основному за 5-е місце в Основному турнірі WPT-2005 в Лос-Анджелесі.

  За словами Баррезі, Філліпс багато грає в кеш-ігри по ООП, але час від часу бере участь в WSOP.

  Останній приз на WSOP він отримав в 2011 році, зайнявши 153-є місце в турнірі $ 1500 БЛ Холдем 6-макс. Але поки він не зустрічався з Баррезі за одним столом.

  «Я давно не грала з кимось із фільму, - розказала Саша. - Не знаю, чи поліпшив хтось свою гру. Напевно я стала грати трохи краще».

  В останні роки Баррезі більше працює над собою, проте вона вже давно грає в карти на гроші.

  Лас-Вегас - другий дім
  Отже, Баррезі знову в Лас-Вегасі, який добре знає. У юності вона часто приїжджала сюди і чула історії про гравців на високих ставках.

  «Я часто бувала тут з сім'єю в дитинстві, і кращі історії про Вегасі розповідав Керрі Пекер, - згадує актриса. - Він був великим і щедрим бізнесменом з Австралії і зазвичай зупинявся в MGM, коли він був приватним. Він славився тим, що звільняв офіціанток, які приносили коктейлі, і розкидав гроші, змушуючи персонал збирати 100-доларові купюри».

  Особлива обставина
  Однак Баррезі не збирається гуляти, тому що зараз вона вагітна двійнятами - хлопчиком і дівчинкою. З цієї ж причини Саша менше грає в покер.

  «Оскільки я« сильно »вагітна близнюками, я буду грати тільки до вівторка, - розповіла Баррезі. - Ми поїдемо, а потім повернемося, щоб взяти участь у благодійному турнірі Метта Стаута на початку липня».

  А зараз вона бере участь в турнірі $ 1000 БЛ Холдем, це її другий турнір за літо. Баррезі не вдалося виграти приз в турнірі $ 1000 PLO, який завершився днями, але вона сподівається отримати його в цьому турнірі WSOP.
Новини покера Прочинська Л.В.

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

Живые турниры