Четверг, 09.12.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Реальна вартість Bitcoin

Реальна вартість BitcoinРеальна вартість Bitcoin

  Останнім часом створюється враження, що люди приділяють занадто багато уваги кріптовалюті Bitcoin. Але, якщо враховувати останні новини, вона впливає на життя рівноцінно грошам: її втрати провокують нещасні випадки, а наявність біткоінів дає необмежені можливості їх власнику.

  Так, наприклад, брати-бізнесмени Тайлер і Кемерон Уінклвосс свого часу купили біткоіни на $ 11 мільйонів. А тепер частиною цих грошей вони змогли оплатити політ у космос, який сдійсниться з компанією Річарда Бренсона Virgin Galactic. Крім бізнесменів, також внесли вартість квитка в $ 250 000 кріптовалютой ще четверо клієнтів.

  Для порівняння: охочих відправитися в подорож на навколоземну орбіту виявилося близько 450, і 150 з них вже викупили свої квитки. До слова, брати Уінклвосс ті ще щасливчики: у 2010 році вони отримали $ 64 мільйони відступних від Марка Цукерберга, щоб не звинувачувати його в суді в крадіжці ідеї та програмного коду Facebook. А потім вклали п'яту частину цих грошей у біткоіни: може, вони щось знають?

  На жаль, так щастить не всім: стрибки курсу кріптовалюти Bitcoin змусили покінчити життя самогубством Отемн Ратко, 28 -річну власницю компанії First Meta, яка займалася обміном біткоінів. Наприкінці лютого вона була знайдена мертвою в своїй сінгапурської квартирі, і причиною її суїциду цілком могла стати криза, пережита нині кріптовалютой. Нагадаємо, що зовсім недавно внаслідок хакерської атаки на біржу Mt. Gox були вкрадені 400 мільйонів біткоінів, що спричинило за собою падіння вартості кріптовалюти до максимально низької позначки. З іншого боку, Bitcoin почали визнавати багато фінансових установ, тому можна і купити трохи віртуальних монеток за зниженою ціною про запас.

English (auto-detected) » Hungarian

Українська, Текст 7 марта 2014 619 0

Живые турниры