Среда, 19.01.2022
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Музей гральних карт

Музей гральних картМузей гральних карт

Новости покера katushka.in.ua
  В Петергофі, в будівлі колишнього Палацового правління знаходиться музей, де в реальному світі можна поринути в історію гральних карт. Шість залів цього музею забиті повністю всім, що в тій чи іншій мірі пов'язано з грою в карти. Понад вісім тисяч предметів налічує колекція музею. Серед них ви зможете знайти як гральні карти різних країн і різних часів, які використовувалися при грі в покер, бридж, віст, Безик, карти- лото, так і карти для пасьянсу і ворожіння. Крім гральних карт, якими грали на столах Європи, тут є карти і з Азії. Дуже цікаво подивитися на гральні карти з Японії та Китаю, які в значній мірі відрізняються від європейських.

  Серед експонатів музею є гральні карти самих різних розмірів і видів. Тут можна побачити і крихітні карти 2 × 5 см і величезні гральні карти розміром 10 × 16 см. Круглі, овальні, зигзагоподібні і звичайно прямокутні гральні карти, вражають своєю різноманітністю відвідувачів.

  Одним з найбільш унікальних експонатів цього музею, є колода гральних карт, створена в 1690 році в Німеччині. Назва цієї колоди - Колода з рознощиками. Так само особливою увагою у відвідувачів, користуються оригінали атласних карт, які створив живописець Шарлеман. Ці карти виконані в стилі Відродження і вражають своєю красою і оригінальністю.

  Не варто і забувати і про залу музею, в якому виставлені китайські карти для гри в Маджонг і японські, для гри в "Сто поетів".

  Ну і, звичайно, всіх наших співвітчизників тягне до останнього залу музею, в якому виставлені гральні карти часів СРСР. Серед них ви знайдете агітаційні, ювілейні, політичні та сувенірні гральні карти. Але особливої ​​популярності користуються так звані "тюремні карти", зроблені з газет.
Підготувала Прочинська Л.В.

Detect language » Hungarian
Detect language » Hungarian
Detect language » Hungarian

Живые турниры