Воскресенье, 28.11.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Нова житлова програма в Україні - оренда з правом викупу

Нова житлова програма в Україні - оренда з правом викупу

  Громадян України чекає нова житлова програма від держави. Оренда з правом викупу - саме таку програму пропонує запустити Державна іпотечна установа.

  Дана програма, як і всі нині діючі держпрограми доступного житла, спрямовані на реалізацію соціальних ініціатив Президента України.

  У Кабінеті міністрів України в рамках брифінгу Валентин Рибачук, Голова Правління Державної іпотечної установи, оголосив про те, що буде запущена нова програма доступного житла. Позначена вона як оренда з правом викупу. Програма вже розроблена, пройшла узгодження всіх профільних Міністерств, а на поточний момент проходить етап узгодження в Міністерстві фінансів України.

  В. Рибачук зазначив, що для реалізації розробленої програми ДІУ буде викуповувати готові квартири в новобудовах. Вартість орендної плати за кожен місяць становитиме з розрахунок 3% річних від вартості орендованої квартири. Право викупу житла зберігається до 15 років.

  Оренда з правом викупу як програма буде мати і свої обмеження. Перше обмеження стосується площі квартири під оренду. Для сім'ї з 2- х громадян площа квартири повинна становити - 40 м2 , для сім'ї з 3- х чол. - В межах 58 м2 , обмеження для сім'ї з 4- х і більше членів сім'ї - 76 м2. Другий показник обмеження - вартість квартири. Для Києва ціновим обмеженням встановлена сума в 7 500 грн./м2, для обласного центру - 5 500 грн./м2, а для міста обласного значення - 4300 грн./м2. Згідно з попередніми прогнозами ДІУ, заснованим на результатах аналітики, в Києві за оренду житла з наступним правом викупу необхідно буде платити близько 2600 грн. У невеликих містах України сума оплати становитиме всього близько 1 000 грн.

  Оренда з правом викупу буде доступна тим громадянам, які мають потребу в поліпшенні житлових умов і при цьому перебувають на відповідному квартирному обліку. Закладений в програму бюджет поки не названий. Глава Правління ДІУ зазначив, що нова програма доступного житла може бути затверджена КМУ найближчим часом.
Підготувала Прочинська Л.В.

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Українська, Текст 9 октября 2013 681 0

Живые турниры