Воскресенье, 28.11.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Нові правила реєстрації автомобілів

Зареєструвати автомобіль 2012 

  Кабінет Міністрів України спростив порядок реєстрації транспортних засобів. Відповідну постанову (№ 600) було прийнято урядом 27 червня 2012 року.

   Постановою передбачено цілий ряд змін, який дозволить спростити процедуру реєстрації / перереєстрації транспортних засобів (ТЗ). 

  Документ передбачає:

- Скасування обов'язкового дослідження ТЗ під час проведення їх державної реєстрації (перереєстрації) або зняття з обліку;

- Збереження номерного знака за ТЗ при перереєстрації його на іншого власника в межах одного регіону;

- Скасування обов'язкового пред'явлення ТЗ при перереєстрації у зв'язку зі зміною місця проживання власника і при відновленні втрачених або зіпсованих документів;

- Можливість прямої перереєстрації ТЗ з одного власника на іншого при його відчуженні;

- Проведення добровільного експертного дослідження ТС виключно за письмовою вимогою власника;

- Можливість реєстрації / перереєстрації ТЗ незалежно від місця реєстрації або проживання його власника або регіону реєстрації транспортного засобу.

   Вищезазначене постанову Кабміну крім того, регулює порядок державної реєстрації самостійно зібраних ТЗ, а також призводить процедуру реєстрації у відповідність до статті 34 Закону "Про дорожній рух" в частині виключення відмови в проведенні реєстрації / перереєстрації транспортних засобів у разі, корду у їх власників або уповноважених на їх використання осіб є заборгованість по сплаті штрафів за порушення ПДР.

  «Максимальна вартість реєстрації транспортного засобу з видачею свідоцтва про реєстрацію та нових номерних знаків коштуватиме 345 грн», - заявив начальник відділу організації реєстраційної роботи ДАІ України Олександр Дем'янко.

  За його словами, ціна перереєстрації залежатиме від того, чи буде новий господар робити нові номерні знаки або залишить ті, що були встановлені попереднім власником.

   При цьому він додав, що вартість самих номерних знаків становитиме 80 грн.

   Повна вартість реєстрації мопеда становитиме 85 грн.

   Правоохоронці прогнозують, що прийняття даного нормативного акта дозволить не тільки спростити процедуру державної реєстрації ТЗ, а й зменшить кількість скарг з боку громадян на роботу реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції.

  «Експертиза б/у автомобілів - це рекомендація. І саме так в постанові і прописано», - заявив Дем'янко. За словами чиновника, перед тим як купити авто або після того як його вже купили, новий власник може звернутися до МРЕВ, де на його прохання зроблять експертизу: «За власним бажанням новий власник звертається до експерта, який обстежує робить висновок, ставить печатку і підпис», - сказав він.

автор Прочинська Л.В.

Текст 11 августа 2012 4020 0

Живые турниры