Пятница, 22.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Реальна вартість Bitcoin

Реальна вартість BitcoinРеальна вартість Bitcoin

  Останнім часом створюється враження, що люди приділяють занадто багато уваги кріптовалюті Bitcoin. Але, якщо враховувати останні новини, вона впливає на життя рівноцінно грошам: її втрати провокують нещасні випадки, а наявність біткоінів дає необмежені можливості їх власнику.

"Майдан Незалежності онлайн" и "Евромайдан" - самые популярные запросы в сети

"Майдан Незалежності онлайн" и "Евромайдан" - самые популярные запросы в сети"Майдан Незалежності онлайн" и "Евромайдан" - самые популярные запросы в сети


  "Майдан Незалежності онлайн" и "Евромайдан"- самые популярные запросы в сети за последние пять дней. Всех: и сторонников евроинтеграции и ее противников интересуют события, происходящие на главной площади страны.

Що з МТС сьогодні?

Що з МТС сьогодні?Що з МТС сьогодні?

 В МТС - Україна пояснили причини проблем зі зв'язком у Києві.

  В Києві проводиться планова заміна обладнання нашої мережі. Про це повідомив прес - секретар компанії Владислав Войтович.

  "В даний момент роботи ведуться на її найбільш завантажених ділянках. У зв'язку з цим можуть виникати обмеження в роботі сервісів мобільного зв'язку в деяких районах міста. Постараємося зробити так, щоб мережа якнайшвидше повернулася в нормальний режим роботи" , - повідомив він.

Нова житлова програма в Україні - оренда з правом викупу

Нова житлова програма в Україні - оренда з правом викупу

  Громадян України чекає нова житлова програма від держави. Оренда з правом викупу - саме таку програму пропонує запустити Державна іпотечна установа.

  Дана програма, як і всі нині діючі держпрограми доступного житла, спрямовані на реалізацію соціальних ініціатив Президента України.

Samsung Galaxy Note 3 характеристики

Samsung Galaxy Note 3 характеристикиSamsung Galaxy Note 3 характеристики

  Новий флагманський смартфон Samsung GALAXY Note 3 був представлений всього пару днів тому в Берліні на виставці IFA 2013. Третє покоління Galaxy Note. Смартфон зовні відрізняється від решти лінійки Galaxy 2013 року, хоч і виконаний у фірмовому стилі. Samsung Galaxy Note 3 має задню кришку, стилізовану під шкіру, він став менше, могутніше, і живе довше.

Мониторинг IT компаний

Мониторинг IT компаний

Самая перспективная профессия сейчас.

1. Миратех
2. Infostroy Ltd.
3. Арт-мастер
4. Luxoft
5. Инфопульс Украина
6. EPAM Systems
7. Ciklum

Денежная и перспективная профессия на ближайшие 20 лет

Денежная и перспективная профессия на ближайшие 20 лет

Перспективаня профессия 2013-2033

  Темп роста сектора информационных технологий в 2012 году составил 50%. IT отрасль, по словам Премьер-министра Н. Азарова, на сегодняшний день в Украине – одна из самых приоритетных. Слова министра подкрепляются реальными действиями: 22.12.2011 года (в первом чтении!) принят за основу проект Закона «Об  экономическом эксперименте по созданию благоприятных условий для развития в Украине индустрии программной продукции». Такая  заинтересованность и оперативность правительства не может ни радовать.

Вывод денежных средств

Правила и процедура вывода денежных средств

  Запросы по выводу средств в нашем покерруме обрабатываются всегда четко и быстро, таким образом мы стремимся достичь совершенства в качестве обслуживания наших игроков.

  В месяц каждый игрок имеет право выводить не более $ 30 000  своего выигрыша (в отдельных случаях возможны изменения, по решению администрации). Эта сумма выводится частями.

Rakeback 36% at Red Star Poker

День Киева. Ограничение движения.

В связи с празднованием Дня Киева в городе перекроют движение на некоторых улицах.

День Киева. Ограничение движения.На День Киева перекроют дороги.

   На выходные в день празднования Дня Киева в столице будет перекрыто движение на Крещатике, Михайловской и Софийской площадях, на Приречной улице и нескольких улицах в Соломенском районе.

   24-16 мая по центральным улицам Киева будет ограничено движение автомобилей.

   24 мая будет проходить велогонка, с 12:00 движение автомобилей по улице Блакитного, Родимцева, Героев обороны, Саперно-Слободской, проспекту Науки. После окончания велогонки в 14:30

Експеріментаніум - музей популярної науки і техніки. Київ.

Експеріментаніум - музей популярної науки і техніки. Київ.Експеріментаніум - музей популярної науки і техніки. Київ.

  У Києві відкрився новий музей - Експеріментаніум - музей популярної науки і техніки. Місце, де дорослі і діти можуть власними руками помацати, спробувати і усвідомити закони Всесвіту. У Експеріментаніумі більше двохсот експонатів, біля кожного розташована інструкція та опис демонстрируемого явища.

Живые турниры