Пятница, 22.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Джо Хашем

Джо ХашемДжо Хашем

  Джо Хашем (Joe Hachem) "JoeHachem" народився 3 листопада 1966 року в Лівані. З 1972 року і по сьогоднішній день живе в місті Мельбурн, Австралія. У покер почав грати в 2000 році.

   У 2005 році здобув блискучу перемогу на турнірі серії World Series of Poker (WSOP), з тих пір його ім'я стало відомо багатьом. Прийняв участь в турнірі з БЛ Холдем і зайняв 10-е місце, заробив 25 850 $, після брав участь в «головній події» WSOP, обіграв 5618 гравців і став переможцем, додав при цьому в свій гаманець більше, ніж 7,5 $. Зауважимо, що на головний турнір покерні професіонали вигравали місце в інтернеті на кваліфікаційних турнірах. Наприклад, попередні переможці World Series of Poker (WSOP) Грег Реймер (Greg Raymer)  і Кріс Манімейкер (Chris Moneymaker) , а Джо вніс повний бай-ін і потрапив на турнір.

  2006 рік-друге місце на турнірі серії World Series of Poker (WSOP) БЛ Холдем, після четверте місце з Холдему з пот-лімітом.

  У 2007 році він переміг у двох турнірах: телевізійному турнірі «Poker After Dark» і в Азіатсько-тихоокеанському покерному турнірі.

  У 2008 році в Монте-Карло Джо отримав 11-місце на European Poker Tour (EPT). Цей рік виявився для нього прибутковим, він примножив свої статки на 11 мільйонів доларів. Професійний гравець в покер, входить в команду PokerStars, входить до світового рейтингу найбагатших покерних гравців, займаючи 3-є місце. 1-е місце Даніель Неграну (Daniel Negreanu) , 2-е місце Джеймі Голд (Jamie Gold) . Входить до складу п'яти кращих гравців, які здобули перемогу на головному турнірі World Series of Poker (WSOP) і головному турнірі світового покер туру World Poker Tour (WPT).

  Має один браслет WSOP (World Series of Poker), загальна сума виграшів становить більш ніж 14 500 000 доларів. Ну а найголовніше, що свідчить з його інтерв'ю, це його сім'я, Джо має чотирьох дітей, і сім'я для нього на першому місці, це його головна перемога.

автор Прочинська Л.В.

Звёзды покера 26 марта 2012 1915 0

Живые турниры