Четверг, 09.12.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Ванесса Руссо

Ванесса РуссоВанесса Руссо

  Ванесса Руссо (Vanessa Rousso)  народилася 5 лютого 1983 року в містечку Уайт Плейнс в передмісті Нью-Йорка, має два громадянства (США і Франції).

  Живучи з мамою у Флориді, Ванесса Руссо поступила в елітну середню школу Wellington Landings Middle School. Вона активно брала участь в різних видах спорту, таких як плавання, баскетбол і софтболл, поряд з участю в шкільному гуртку дебатів. Улюбленою темою для дебатів Ванесси була політика, в якій вона, незважаючи на свій юний вік, розбиралася дуже добре. В цей час її мама займала пост керуючого консультанта в Jupiter Community High School. Але Ванесса вирішила вступити в Wellington High School, яку закінчила з відзнакою в 2001 році. Під час навчання Руссо показувала величезні здібності до всього на що у неї вистачало часу. Вона була дійсним членом National Honor Society і French Honor Society, активно займалася спортом і музикою, навіть заснувала власний клуб Environmental Club, в якому була президентом.

  Потім Ванесса з відзнакою закінчила Університет Дьюка (Duke University). Після цього надійшла в юридичну школу Майамі, щоб стати адвокатом. Але все це було до того, як вона відкрила для себе покер.

  Під час навчання в університеті Ванесса зацікавилась теорією ігор, яка показує, як застосовувати складні математичні рішення в повсякденному житті. Ці знання разом з любов'ю до ігор відкрили їй шлях до успіху в покері. Ванесса заявила про себе в 2005 році, коли кілька разів добре виступила на живих турнірах. Рік по тому вона потрапила за фінальний стіл турніру WPT Championship і зайняла 7 місце, вигравши більше $ 250 000. У тому ж році Ванесса стала наймолодшою ​​жінкою-гравцем, якій вдалося потрапити за фінальний стіл World Series. Це був турнір з Холдему з малою кількістю гравців і бай-іном $ 5000 на якому вона фінішувала восьмою. За цим послідувала перемога в попередньому турнірі WPT Borgata Poker Open, де Ванесса перемогла 173 гравців і виграла $ 285 450.

  У жовтні 2007 року вона фінішуючи 2-ий в турнірі PokerStars World Championship of Online Poker. За це вона отримала $ 700 000 - один з найбільших призів в історії Інтернет-покеру.

  У березні 2009 року Ванесса записала на свій рахунок ще один великий виграш. На цей раз вона відмінно показала себе в іграх один-на-один. На чемпіонаті NBC National Heads-Up Poker Championship, що зібрав чимало зірок, Ванесса обійшла 64 гравців і вийшла у фінал, де посіла друге місце, вигравши $ 250 000. Незабаром після цього, повна надій Ванесса відправилася в Монте-Карло, щоб взяти участь у Великому фіналі EPT. І розчарування її не спіткало - вона отримала свій найбільший виграш - € 720 000 вигравши турнір € 25 000 High Roller Event. І перемога була ще солодше від думки, що в цьому зірковому турнірі Ванессі вдалося обіграти 78 кращих гравців в світі. У 2010 році в PokerStars Caribbean Adventure - $ 1,000 No Limit Hold'em - Ladies Event вона зайняла перше місце і отримала $ 24,725.

  Вільний від гри час Ванесса присвячує своїм хобі. Будучи людиною екстремальних вона часто стрибає з парашутом, а також захоплюється банджо-джампінгу. Крім того, в декількох покерних журналах були опубліковані статті Ванесси.

   На даний момент Ванесса Руссо живе у Ванкувері (Канада) і грає онлайн під ім'ям "LadyMaverick".

автор Прочинська Л.В.

Звёзды покера 13 марта 2012 1791 0

Живые турниры