Пятница, 25.06.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Хто такий - Будда Шак'ямуні?

  Хто такий - Будда Шак'ямуні? Хто такий - Будда Шак'ямуні? 

  Близько 26 століть тому Вчення Будди вказало шлях до щастя і внутрішньому світу для багатьох мільйонів людей в цьому скорботному світі. Але хто він був такий - Будда Шак'ямуні?

  Будда народився людиною в Північній Індії, сином короля Шуддходани і королеви Майї. Йому було дане ім'я принц Сіддхартха Гаутама. При його народженні було передбачено, що принц або стане світовим лідером (всесвітнім монархом) або Буддою (Пробудженим). Це залежало від того, вступить він чи ні в зіткнення з мінливістю життя - з набуттям і втратою, вихвалянням і осудженням, славою і невідомістю, насолодою і болем. Малося на увазі, що після розуміння трьох характеристик життя, тобто хвороби (обмеження), старіння (розпад) і смерть (обов'язковий кінець усіх складових речей), він буде глибоко схвильований наслідками, які існують в нашому житті. Багато років король Шуддходана дбав про те, щоб принц не стикався з цим, тому що він не бажав, щоб той поставив під сумнів справжню природу життя. Оточений щоденними задоволеннями і розкішшю, принц був обгороджений від неприємної сторони життя. Він одружився на принцесі Яшодхаре, яка народила йому сина, Рахулу.

  Незважаючи на всі обережності короля, у нього не було можливості відгородити принца від спостереження старіння, хвороби і смерті. Відповідно до пророкуванням при його народженні принц зустрів старого людини, хворої людини і похоронну процесію. Потім він зустрів жебрака монаха (Самані). У результаті перший трьох зустрічей йому стала зрозумілою марність життя, і четверта зустріч показала йому безтурботність (святість) того, хто відмовився від світу і хто звільнив себе від його впливу.

  У віці 29 років принц (тоді ще бодхісаттва) відмовився від мирського життя, і протягом шести років зробив надзвичайно строгі аскетичні практики. Зрештою, він зрозумів, що шлях надзвичайного самозречення й голодування не був шляхом, і тоді він виявив Серединний Шлях. Слідом за цим, у віці 35 років, він досяг Просвітлення і став Буддою. Ось що Будда сам сказав про це: "Я звуся Буддою, тому що я зрозумів Чотири Благородні Істини".

  Сорок п'ять років Будда проповідував Дхарму всім, "хто мав вуха, щоб чути, очі щоб бачити і розум, щоб розуміти" - Дхарму, яка є прекрасною на початку, прекрасної в середині й прекрасної наприкінці. Він учив людей тому, що ми повинні самі здійснити Просвітління у своєму власному житті. У віці 80 років Будда ввійшов у Махапарінірвану, залишивши Вчення як свою спадщину.

автор Прочинська Л.В.Религия 12 сентября 2012 3484 0

Живые турниры