Субота, 16.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Світова релігія Буддизм

Світова релігія БуддизмСвітова релігія Буддизм

  У 1996 році в світі було більше 320 мільйонів буддистів. Але ця цифра говорить тільки про так званих "чистих" буддистів, які одночасно не сповідують інших релігій (що в буддизмі можливо). Якщо ж враховувати і "чистих" і "нечистих", то буддистами є близько 500 млн. чоловік.

  Буддизм виник в Індії в VI в. до н.е. Засновник буддизму мав чотири імені. Перше: Гаутама. Друге його ім'я: Сіддхартха. З санскриту воно перекладається як "виконали своє призначення". Третє його ім'я: Шак'ямуні ("Мудрець з племені Шакья"). І четверте його ім'я: Будда ("Просвітлений вищим знанням"). Оскільки надалі в буддизмі слово "будда" стали використовувати для позначення особливої ​​групи богів і оскільки засновник буддизму почали шанувати як перший і вищий бог в цій групі, остільки про це бога можна сказати, що він будда по імені Будда. У I ст.н.е. первісний буддизм розділився на дві малі релігії - на хинаяну ("мала колісниця") та махаяну ("велика колісниця"), яку також називають "тхеравада" ("вчення старших").

  Прихильники хінаяни і прихильники махаяни розійшлися головним чином у відповіді на питання: хто з людей має можливість після життя на землі потрапити у вищий рай, званий нірваною. Прихильники хінаяни стверджували і стверджують, що тільки ченці та черниці можуть потрапити в нірвану. А прихильники махаяни переконані, що в нірвану можуть потрапити і рядові віруючі. У XI-XII ст. буддизм був витіснений з Індії індуїзмом. В даний час буддистів на батьківщині буддизму менше одного відсотка від усього населення. Буддизм перемістився з Індії в інші країни Азії. В кінці XIV - початку XV ст. в Тибеті в результаті відколу від махаяни виникла третя велика конфесія в буддизмі, яку історики називають ламаїзмом (від тибетського "лама" - "найвищий"). Самі прихильники цієї конфесії називають її "гелукпа" ("школа чесноти").

  Всього в буддизмі більше 200 конфесій. Зокрема, безліч конфесій існує в Японії. Деякі з них налічують всього лише кілька десятків тисяч чоловік. Так, у конфесії дзі - 85 тисяч, у конфесії кагон - 70 тисяч, у конфесії Хосса - 34 тисячі, у конфеcсіі ріцу - 12 тисяч послідовників. В даний час буддисти переважають серед віруючих в 8-ми країнах світу. Буддисти хінаяни складають таку більшість у Кампучії, Таїланді, М'янмі, Лаосі, Шрі-Ланці, буддисти махаяни у В'єтнамі, буддисти-Ламаїсти - в Бутані і Монголії.

автор Прочинська Л.В.

Религия 5 сентября 2012 2811 0

Живые турниры