Пятница, 22.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Texas NL
Texas PL
Texas Limit
Omaxa NL
Omaxa PL
Omaxa Hi/Lo
Omaxa Hi
7 Card Stad
5 Card Stad
5 Card Dro


Онлайн турниры

Повинен залишитися тільки один з них!

Повинен залишитися тільки один з них!

Повинен залишитися тільки один з них!

  Вгадай хто - отримай приз! Близько тижня залишається до того моменту, як зірки покеру і просто любителі пограти зійдуться в епічному протистоянні за звання чемпіона ювілейної, десятої Карибської пригоди PokerStars. У тих, хто стежить за цією подією здалеку, з'явився ще один привід щиро переживати за своїх улюбленців. PokerStars пропонує вам вгадати, хто з членів команди PokerStars Pro протримається в Main Event РСА довше інших. Якщо ваш фаворит і справді «пересидить» всіх своїх колег по Team Pro, то ви станете володарем призового бонусу. Отже, ось як це працює:

  ОТРИМАЙТЕ ДО $ 100, вгадайте, хто ДОВШЕ ІНШИХ протримається в головні події PCA

  У січні Ви можете заробити до $ 100, вибравши одного з членів команди Team PokerStars Pro, який, на Ваш погляд, виступить краще за інших в Головнїй події PokerStars Caribbean Adventure (PCA) 2013! Вам потрібно просто внести депозит до 6 січня 2013 року, вказавши бонусний код, відповідний гравцеві. Якщо вибраний Вами гравець протримається довше інших, PokerStars виплатить Вам приз, рівний сумі депозиту (макс. $ 100).

  Гравець - бонусний код:

Ванесса Селбст - VANESSA

Максим Ликов - MAXIM

Хосе Ігнасіо Барберо - NACHO

Євген Качалов - EUGENE

Бертран Гроспельє - ELKY

Даніель Неграну - DANIEL

Джонатан Дюамель - JONATHAN

Лів Боері - LIV

Джейсон Мерсіер - JASON

Андре Аккарі - ANDRE

Ян Хайтманн - JAN

Ренді Лью - RANDY

Ісаак Хакстон - IKE

Міккі Петерсен - MICKEY

Фатіма Морейра де Мело - FATIMA

  Ви можете брати участь в акції тільки у випадку поповнення рахунку із зазначенням спеціального коду в період з 19:00 МСК (10:00 ВВ) 27 грудня 2013 р. За 8:59 МСК 7 січня (23:39 ВВ 6 січня) 2013 Кожен гравець може вибрати тільки одного профі. Якщо гравець виведе засоби перед внесенням акційного депозиту, він не зможе брати участь в цій акції. Гроші будуть зараховані на рахунок протягом 48 годин після того, як стане відомо, хто з професіоналів зайняв найвище місце. Максимальний приз - $ 100.

  При внесенні депозиту Ви отримаєте квиток "PCA Team PokerStars Last Longer", що підтверджує Вашу участь. Цей квиток не призначений для участі в турнірі. Він буде перебувати у Вас до завершення акції. 

Новости покера 30 декабря 2012 716 0

Живые турниры