Субота, 16.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Texas NL
Texas PL
Texas Limit
Omaxa NL
Omaxa PL
Omaxa Hi/Lo
Omaxa Hi
7 Card Stad
5 Card Stad
5 Card Dro


Онлайн турниры

Сьогодні буде розіграний спортивний автомобіль!

Сьогодні буде розіграний спортивний автомобіль!

  У ніч з середи на четвер, 5 грудня, о 01:00 мск на телеканалі ТВ3 вийде в ефір фінальний випуск телевізійного шоу від PokerStars.net - «PokerStars PRO Challenge», в якому змагаються дві команди. Кожна з команд включає в себе: гравця PokerStars PRO (Максима Ликова або Івана Демидова), зірку шоу-бізнесу, а також гравця, що пройшов онлайн кваліфікацію.

   У шоу вже взяли участь багато зірок шоу-бізнесу, в тому числі і відомий боксер Микола Валуєв, популярна телеведуча Маріка, хокеїст Євгеній Малкін, футболіст Руслан Нігматулін, а також російський модельєр і художник Денис Сімачов.

У фінальному епізоді ТВ шоу «PokerStars PRO Challenge» візьмуть участь гравці, що перемогли членів команди PokerStars PRO: танцюрист і хореограф Євген Папунаішвілі і соліст групи «Прем'єр Міністр» Амархуу Борхуу, а також онлайн гравці Павло Шишов (республіка Білорусь), Денис Потапкін (Росія ), Юрій Климович (Росія) і Павло Миронов (Росія). Переможець отримає головний приз - спортивний автомобіль.

   У фіналі глядачів і гравців чекає приємний сюрприз від Максима Ликова та Івана Демидова. PRO-гравці виберуть по одному гравцю зі своїх команд і запропонують їм взяти участь у боротьбі за головний приз.

  Не пропустіть фінал першого російського покерного шоу «PokerStars PRO Challenge» 5 грудня на телеканалі ТВ3!

  Для тих, хто також хоче битися з членами команди PokerStars PRO Максимом Личаним та Іваном Демидовим, на PokerStars.net до 9 грудня доступні фріроли PokerStars PRO Challenge з однойменною назвою. У любителів покеру все ще залишається шанс виграти 100 призів, включаючи планшетні комп'ютери iPad, портативні медіа програвачі iPod, а також безліч брендованих сувенірів від PokerStars, що розігруються на цьому тижні. Гравець, якому вдається вибити члена команди PokerStars PRO, отримує спеціальний приз від PokerStars. 

автор Прочинська Л.В.

Новости покера 5 декабря 2012 722 0

Живые турниры