Четверг, 09.12.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Texas NL
Texas PL
Texas Limit
Omaxa NL
Omaxa PL
Omaxa Hi/Lo
Omaxa Hi
7 Card Stad
5 Card Stad
5 Card Dro


Онлайн турниры

Нове шоу «POKERSTARS PRO CHALLENGE»

Нове шоу «POKERSTARS PRO CHALLENGE»Нове шоу «POKERSTARS PRO CHALLENGE»

   У ніч з 19 на 20 вересня, о 01:00, на телеканалі ТВ3 стартує нове ТВ шоу від PokerStars.net - «PokerStars PRO Challenge», в якому змагаються дві команди. Кожна з команд включає в себе: гравця PokerStars PRO, Максима Ликова або Івана Демидова, зірку шоу-бізнесу, а також гравця, що пройшов онлайн кваліфікацію.

  Зоряними учасниками шоу стали відомий боксер Микола Валуєв, популярна телеведуча Маріка, співак Прохор Шаляпін, хокеїст Євгеній Малкін, солісти групи «Прем'єр Міністр» Сергій Дем'янчук і Амархуу Борхуу, модель і телеведуча Олена Кулецька та багато інших.

  У першому випуску ТВ шоу візьмуть участь Микола Валуєв і відомий ресторатор Андреас Лобжанідзе.

   Телевізійне шоу складається з чотирьох хедз-апів: у першому беруть участь гравець, який пройшов онлайн кваліфікацію, (команда № 1) і зірка шоу-бізнесу (команда № 2), у другому - гравець, який пройшов онлайн кваліфікацію, (команда № 2) і зірка шоу-бізнесу (команда № 1). Гравці PokerStars Pro обох команд виступають в якості тренерів: вони можуть підказувати гравцям своїх команд, але не можуть бачити їх карти. Гравці, що програли в перших двох матчах, отримують втішні сувеніри з логотипом PokerStars.

  У третьому матчі беруть участь переможці перших двох хедз-апів. Тренери (гравці PokerStars PRO) впродовж всієї гри перебувають не за столом, а сидять в коментаторської будці, де можуть бачити карти члена своєї команди і давати поради гравцям, використовуючи навушники. У кожної команди є кнопка «Хвилина мовчання», натиснувши яку вони переривають зв'язок між гравцем протилежної команди і його тренером. Кнопкою можна скористатися лише один раз за гру. Переможець матчу № 3 отримає Apple iMac і можливість битися проти членів команди PokerStars PRO за супер приз, а переможений отримає Apple iPad в якості втішного призу.

  У завершальному матчі візьмуть участь переможець матчу № 3 (вже без допомоги PRO гравця) і член команди PokerStars PRO протилежної команди. Якщо гравець, що пройшов онлайн кваліфікацію, переможе PRO гравця, він отримає можливість взяти участь у розіграші спортивного автомобіля в кінці сезону.

  Для тих, хто також хоче битися з членами команди PokerStars PRO Максимом Личаним та Іваном Демидовим, з 17 вересня PokerStars.net запускає фріроли PokerStars PRO Challenge з однойменною назвою. Щотижня розігруватимуться 100 призів, включаючи планшетні комп'ютери iPad, портативні медіа програвачі iPod, а також безліч брендованих сувенірів від PokerStars. Гравець, якому вдасться вибити члена команди PokerStars PRO, отримає спеціальний приз від PokerStars. 

автор Прочинська Л.В.

Новости покера 18 сентября 2012 771 0

Живые турниры