Среда, 19.01.2022
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Texas NL
Texas PL
Texas Limit
Omaxa NL
Omaxa PL
Omaxa Hi/Lo
Omaxa Hi
7 Card Stad
5 Card Stad
5 Card Dro


Онлайн турниры

У київському турнірі буде розіграний автомобіль!

 У київському турнірі буде розіграний автомобіль!У київському турнірі буде розіграний автомобіль!

  Унікальний для покерного співтовариства СНД турнір пройде з 18 по 21 жовтня в культовому покерному клубі «Хрещатик» в самому центрі Києва. Титульним спонсором заходу виступив корейський автомобільний концерн Hyundai, що в черговий раз зміцнило статус покеру як виду спорту. В рамках Основної Події гравці, що внесуть бай-ін всього в 330 у.о., отримають можливість виграти новенький автомобіль Hyundai Elantra. Переможці та призери сайд-івентів також отримають приємні призи від спонсора - можливість придбати автомобілі Hyundai з колосальною знижкою. Традиційно, крім самих турнірів гостей заходу чекає різноманіття кеш-ігор на будь-який смак і гаманець.

  Очікується, що така «автомобільна» покерна серія в клубі «Хрещатик» стане регулярною.

  Бай-ін до Основної Події досить демократичний, враховуючи надані можливості, але якщо і сума в 330 у.о. здається для вас високою, то потрапити на турнір можна через мережу недорогих сателітів, які будуть проводитися в різних покерних клубах української столиці, включаючи, зрозуміло, і сам «Хрещатик».

  Очікується, що турнір приверне велику кількість автолюбителів з мінімальним покерним досвідом, які захочуть поборотися за відмінний автомобіль. Вони, швидше за все, спробують пройти за стіл МО через сателіти, в той час як визнані майстри будуть вносити бай-ін напряму.

  Для того, щоб дізнатися, наскільки затребувана марка Hyundai в Україні (та й в Россі теж), достатньо увійти в будь-який брендовий салон. З продажу корейці займають лідируючі позиції, поступаючись хіба що дешевому російському автопрому. Попит на популярні моделі скажений, а черга розтягується на кілька місяців.

  Навряд чи хтось із шанувальників марки, небайдужий до покеру, упустить можливість роздобути жадану машину без всяких кредитів і черг, просто за успіхи в улюбленій грі.

автор Прочинська Л.В.

Новости покера 11 сентября 2012 742 0

Живые турниры