Четверг, 09.12.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Texas NL
Texas PL
Texas Limit
Omaxa NL
Omaxa PL
Omaxa Hi/Lo
Omaxa Hi
7 Card Stad
5 Card Stad
5 Card Dro


Онлайн турниры

Майкл Мізракі представник ISPT

Майкл Мізракі представник ISPTМайкл Мізракі представник ISPT

  Майкл "The Grinder" Мізракі став офіційним представником Міжнародного стадіонного Покерного Тура (International Stadium Poker Tour). Перший етап ISPT пройде в Лондоні на стадіоні Уемблі з 31-го травня по 6-е червня.

   Триразовий чемпіон WSOP Майкл вже ходить на всіх турнірах в одязі з символікою ISPT.

  Передбачається, що дітище Групи Бернара Тапі приверне увагу 30 000 гравців, що дозволить сформувати гігантський призовий фонд у 20 мільйонів євро. Переможець отримає 10 мільйонів євро призових. Повідомлення на сайті турніру ISP.com говорить: "Якщо не брати до уваги відбіркові турніри в інтернеті і живу гру у фінальній стадії, яка буде проходити прямо на полі стадіону, ISPT пропонує гравцям абсолютно новий унікальний формат, що стоїть десь посередині між онлайн і живою грою ".

   Відразу після появи новин про укладення контракту з ISPT Мізракі написав у своєму Твіттері: "Хочу оголосити, що я став офіційним представником @ ispt_poker Найбільший турнір в історії відбудеться 31 травня 2013 року!"

   З урахуванням призначеної дати, перший турнір ISPT на Уемблі перетнеться зі стартовими подіями Світової Серії Покеру 2013 року, яка пройде в Лас-Вегасі з 27-го травня по 17-е липня. Приблизно половина кар'єрних призових Мізракі була отримана саме на WSOP, але з такою величезною кількістю турнірів, які пройдуть протягом двох місяців, Мізракі не дуже стурбований всього одним тижнем, який йому належить провести в Лондоні.

автор Прочинська Л.В.

Новости покера 28 июля 2012 746 0

Живые турниры