Четверг, 09.12.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Texas NL
Texas PL
Texas Limit
Omaxa NL
Omaxa PL
Omaxa Hi/Lo
Omaxa Hi
7 Card Stad
5 Card Stad
5 Card Dro


Онлайн турниры

Мережа Ongame продана

Мережа Ongame проданаМережа Ongame продана

  Відомий виробник слот-машин для казино Лас-Вегаса, компанія "Shuffle Master Inc" оголосила в понеділок про укладення угоди з придбання покерной мережі "Ongame Network" у "bwin.party" за 19,5 мільйонів євро. Також, за умовами угоди продавець отримає додаткові 10 мільйонів євро протягом п'ятирічного періоду після вступу в силу законодавства, що регулює гру в он-лайн покер на реальні гроші в Сполучених Штатах.

   Менеджер "Shuffle Master Inc" зі стратегічного розвитку Луїс Кастл так прокоментував укладену угоду. "З покупкою Ongame наша компанія отримає програмне забезпечення для он-лайн покеру світового рівня, а також організаційну структуру, що володіє величезним управлінським досвідом Все це дозволить Shuffle Master відразу ж після придбання пропонувати своїм клієнтам сучасний передовий продукт».

   За домовленістю угода буде вважатися укладеною при «виконанні певних умов", таких, наприклад, як законодавче схвалення. Завершення операції "очікується протягом дев'яти місяців після укладення остаточної угоди". Нагадаємо, що "Shuffle Master Inc" імовірно є одним з претендентів на ігрову ліцензю штату Невада.

   Компанія "bwin.party" намагалася продати мережу "Ongame Network" протягом семи місяців і спочатку розраховувала збути майно ще до закінчення 2011 року. Проте, в грудні акціонерам було оголошено, що хоча угода і знаходиться в "стадії просунення", її, проте, не вдасться завершити до 2012 року. Чутки про те, що зацікавленою стороною є саме "Shuffle Master Inc" бродили по інтернету вже кілька місяців, а в лютому портал "PokerFuse" однозначно вказував на них, як на набувача мережі.

 Станом на нинішній день мережа "Ongame" займає п'яте місце серед міжнародних операторів он-лайн покеру і шосте в загальному списку. Незважаючи на очікуване істотне падіння трафіку в мережі після відходу гравців "Bwin", "Ongame Network" все одно є дуже вигідною покупкою, хоча б за рахунок свого програмного забезпечення, розрахованого як на роботу в "Windows" і "Mac" системах, так і на мобільних платформах: "Apple IOS" і "Android". Крім усього іншого у мережі є ще й ліцензії для роботи на французькій, італійській та датському ринках.

автор Прочинська Л.В.

Новости покера 9 марта 2012 890 0

Живые турниры