Пятница, 22.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

На дні Бермудського трикутника знайдено місто

  На дні Бермудського трикутника знайдено містоЯк заявили двоє вчених, Пол Вейнцвейг і Пауліна Залітскі, використовуючи роботи-субмарини в знайденій частині міста їм вдалося виявити кілька сфінксів, 4 піраміди та інші будівлі.

На дні Бермудського трикутника знайдено місто

  Дослідження океанського дна біля берегів Куби за допомогою глибоководного робота підтвердили, що на самому дні Бермудського трикутника розташоване місто гігантських розмірів.

  За заявою дослідників, виявлені під водою біля берегів Куби руїни стародавнього міста, знаходяться в 600 футах нижче рівня океану. Вчені припускають, що Атлантиді більше 10,000 років.

  В самому центрі затопленого міста знаходяться кілька скульптур сфінксів і принаймні чотири гігантських піраміди. Вченими на самому дні океанапод величезним шаром мулу і рослин також були знайдені скульптури і споруди невідомого призначення.

  За словами журналіста Луїса Фернандеса Маріана, місто було виявлено ще кілька десятиліть тому, але доступ до нього був перекритий через кубинську ракетну кризи.

  "Уряд США отримав докази існування підводного міста під час кубинської ракетної кризи в 60-х роках минулого століття. Атомний підводний човен тоді пересувалася на протязі Гольфстрім глибоко в море, де виявили структуру пірамід. Вони негайно взяли місце під свій контроль, щоб воно не виявилося в руках Радянського Союзу ".

  Виходячи з доповіді про підводний зануренні і вивченні дна в самому центрі Бермудського трикутника - Терра Формування кубинських підводних пірамід, свідчать про те, що в цьому місці колись знаходився величезний мегаполіс, який був зруйнований в результаті підйому рівня моря і катастрофічно землетрусу. Що повною мірою співвідноситься з легендою Атлантиди.

  Докази того, що острів Куба міг бути частиною колись могутньої культури, призводить вчена Пауліна Залітскі.

  Вона демонструє вигравірувані символи та піктограми на піраміді, і вони мають схожість з найдавнішим орнаментом, який виявлений на самому кубинському острові.

  Використовуючи глибоководне встаткування, вчені виявили піраміди, схожі за формою, але великі за розмірами, ніж Гіза в Єгипті. Вони оцінили, що підводна піраміда складена також із дуже важких каменів, вагою в кілька сотень тонн. Неймовірно, але древнє місто також має чудових сфінксів і "камені, які розташовані, як Стоунхендж», з письменами на невідомій мові, вигравіруваними на каменях ", - повідомляє Фернандес.

  Інша величезна піраміда, яка виглядає як кристал, була спочатку була відкрита в 1960 році французьким лікарем, який керував експедицією водолазів з Франції та Америки. Ця піраміда розмірами перевищує Велику піраміду Хеопса в Єгипті.

  "Ці нові свідчення на користь відкриття втраченої затонулої Атлантиди можуть змінити всю людську історію", - вважає журналіст.

  Як вважають фахівці, катастрофа, яка призвела до загибелі сверхразумной цивілізації, можливо, сталася в кінці останнього льодовикового періоду. Тоді рівень моря був майже на 400 футів нижче щодо нинішньої позначки.

  Вчені припускають, що технології стародавньої цивілізації Атлантів, значно перевершували наші. Залишається тільки здогадуватися, чому настільки високі технології і унікальні знання не змогли врятувати від загибелі велику цивілізацію.

  Дослідження Атлантиди, названі проектом Exploramar, будуть продовжені, щоб дізнатися краще таємниці стародавнього мега-міста.

автор Прочинська Л.В.

Пеликан 8 октября 2012 3954 0

Живые турниры