Воскресенье, 28.11.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

В.Путін підписав закон про гральні заклади

В.Путін підписав закон про гральні закладиВ.Путін підписав закон про гральні заклади 

  Володимир Путін, Президент Російської Федерації нещодавно підписав закон, який уточнює вимоги до гральних закладів. Всі ці зміни внесені до ФЗ "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор". Документ розташували на офіційному порталі державної правової інформації.
   Новим законом, зокрема, уточнюється вимога до місця знаходження гральних закладів, до кількості гральних автоматів та ігрових столів, а також фіксування результатів ігор і забезпеченню обліку ставок в зоні обслуговування учасників азартних ігор. За документом, гральний заклад має перебувати тільки в будівлі, яка є об'єктом капітального будівництва, і займати його повністю або повинна бути розташована в відокремленій його частині. При цьому, площа зони обслуговування відвідувачів грального закладу не може бути менше 800 квадратних метрів і тут повинно бути встановлено не менше 10 ігрових столів, в казино можуть бути встановлені пункти з прийому ставок тоталізатора і ігрові автомати. Площа ігрового залу повинна бути не менше 100 квадратних метрів і в ньому може бути встановлено не менше 50 гральних автоматів.
   Крім цього, закон пропонує виключення з обов'язків Федеральної податкової служби (ФПС) Російської Федерації нагляд за тим, як організатор азартних ігор дотримується встановленої вимоги. Як раніше пояснив Олексій Саватюгін, заст. міністра фінансів, починаючи з 1 липня 2009 року діяльність підприємців від азартного бізнесу на території РФ заборонена, виняток становлять букмекерські каси і каси тоталізаторів. «Всі гральні заклади та зали з ігровими автоматами повинні працювати тільки в спеціально відведених гральних зонах, визначених державою Таких зон у Росії зараз діють чотири», - Відзначив він. У результаті вийшло, що нагляд за дотриманням законодавства залишився прерогативою місцевих органів з управління гральними зонами.
   Також, законом встановлюється календарний строк дії банківської гарантії на дозвіл діяльності з організації та проведення азартних ігор, який повинен бути не менше п'яти років. За новим законом, банківська гарантія може продовжуватися протягом усього терміну дії ліцензії наявної у організатора букмекерської контори або тоталізатора, і її не можна відкликати. Фінансове забезпечення на новий календарний термін, при цьому, треба отримати відразу ж, на наступний день як закінчився термін дії попереднього договору. Розмір суми банківської гарантії за законом повинен бути не менше 500 млн. рублів.
   Законодавством, чинним в Росії, на сьогодні визначено чотири гральні зони - в Краснодарському краї, Калінінградській області, Приморському краї і Алтайському краї. У двох регіонах розвиток гральних зон знаходиться на нульовому рівні створення, і практично не функціонують. Єдина діюча на сьогоднішній день гральна зона - це "Азов-Сіті", яку відкрили в 2010 році. За час з дня заснування, за рахунок цієї гральної зони в бюджет Краснодарського регіону надійшло податків на гральний бізнес в сумі близько 165 млн. рублів.
   Закон Держдума прийняла 28 вересня, а Рада Федерації Росії і схвалив його 10 жовтня 2012 року.

автор Прочинська Л.В.

Живые турниры