Субота, 16.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Дієта П'єра Дюкана

  Дієта П'єра ДюканаДієта П'єра Дюкана, французького лікаря, за кілька років існування стала дуже популярною у всьому світі. Неймовірний сплеск інтересу до дієти стався після весілля Принца Вільяма та Кейт Міддлтон в 2011 році.  

Дієта П'єра Дюкана

  Жовта преса стверджувала, що наречена схудла перед урочистою датою завдяки рекомендаціям доктора Дюкана. Тендітна фігура герцогині Кембриджської стала кращим доказом ефективності його методу. Але дієта Дюка підходить не тільки королівським особам. Вона проста в застосуванні і не вимагає використання екзотичних продуктів.

  Дієта Дюка відноситься до розряду білкових дієт, так само як дієта Аткінса, кремлівська дієта і багато інших. Принцип її дії заснований на зниженні вживання вуглеводів, що призводить до розщеплення жиру в організмі. Дієта Дюкана дозволяє втрачати 3-5 кілограмів на тиждень. Вона складається з чотирьох етапів, останні з яких спрямовані на закріплення і збереження досягнутого результату на все життя. Це вигідно відрізняє методику П'єра Дюка від інших дієт. Якщо слідувати її рекомендаціям, то втрачені кілограми ніколи не повернуться.

  Протягом всієї дієти доктор Дюкана радить пити не менше 1, 5 л води в день. Це необхідно для нормальної роботи організму. Крім того, рекомендуються легкі фізичні навантаження і щоденні прогулянки (не менше 20 хвилин на день під час першого етапу, і 30 хвилин - під час другого і третього).

  Істотну роль в дієті Дюкана займають вівсяні висівки, які складаються з оболонки вівса. Вони вгамовують голод, містять вітаміни і мінерали, нормалізують роботу кишечника і знижують засвоєння жирів з їжі. На думку Дюка, їх не можна замінити пшеничними висівками або вівсяними пластівцями. Деякі послідовники дієти вважають, що якщо немає можливості придбати вівсяні висівки, то можна обійтися і без них.

  Етап «Атака»
  На першому етапі дієти Дюка дозволяється вживати тільки нежирні білкові продукти. Тривалість етапу визначається кількістю кілограмів, які ви плануєте скинути. Якщо ваша вага перевищує бажаний менше ніж на 10 кілограм, то перший етап триває 1-3 дні. Якщо ви збираєтеся схуднути на 10-20 кілограмів, то «Атака» займає 3-5 днів; якщо на 20-30 кілограмів - то 5-7 днів. Якщо ж від мети вас відділяє більше 30 кілограмів, то перший етап займе 5-10 днів.

  Під час «Атаки» дозволені продукти можна їсти без обмежень. До них відносяться нежирне м'ясо (телятина, кролик), субпродукти (нирки, печінка, яловичий язик), риба, морепродукти, птиця без шкіри (крім качки і гуски), нежирна шинка, яйця і знежирені молочні продукти. Всі страви необхідно готувати без масла. Можна використовувати приправи, оцет, сіль, лимон і гірчицю. На відміну від більшості інших дієт, дозволяється пити каву і чай. Також обов'язково треба вживати по 1,5 столової ложки висівок вівса в день.

  Етап чергування
  На етапі чергування дієти Дюкана до білкових продуктів додаються варені або сирі овочі (можна використовувати будь-які овочі, крім бобових і картоплі). Морква і буряк потрібно їсти в обмеженій кількості. Дні, коли ви вживаєте тільки білкові продукти, чергуються з днями, коли ви вживаєте білкові продукти разом з овочами.

  Графік чергування залежить від кількості кілограм, які ви плануєте скинути. Якщо до 10 кілограм, то один день чистих білків змінюється одним днем ​​білків з овочами. Якщо ви збираєтеся скинути 10-20 кілограм - то використовується чергування 3/3, а якщо більше 20 кілограм - то 5/5.

  На даному етапі дієта Дюкана дозволяє використовувати 1 столову ложку кетчупу, 1 чайну ложку знежиреного какао, 3 столових ложки білого або червоного вина, 30 г сиру з жирністю менше 6%, 2-3 краплі олії на сковорідку для смаження (в день тільки два продукти із списку). Також обов'язково треба вживати по 2 столові ложки висівок вівса.

  Етап закріплення 
  Етап закріплення необхідний для того, щоб запобігти набір втрачених кілограмів. Його тривалість розраховується таким чином: на кожен скинутий кілограм береться 10 днів. Протягом цього етапу дозволяється вживати білкові продукти, овочі, а також 1 порцію фруктів в день (крім бананів, винограду і черешні), 2 шматочки хліба в день, 40 грам зрілого сиру в день і 2 порції крохмалистих продуктів на тиждень, таких як картопля , макаронні вироби, рис, горох і квасоля.

  Приємне правило етапу закріплення - це дві «святкові» трапези в тиждень, коли вам можна їсти все, що подобається. Також один раз в тиждень необхідно обов'язково влаштовувати день, коли ви їсте тільки білкову їжу, як на першому етапі. Кількість вівсяних висівок збільшується до 2,5 столових ложок в день.

  Етап стабілізації
  Останній етап дієти Дюкана може тривати все життя. У цей період можна дозволити собі харчуватися так, як хочеться. Єдине правило - це один раз на тиждень, бажано в один і той же день (Дюка радить четвер), є тільки білкову їжу. Крім того, необхідно вживати по 3 столові ложки вівсяних висівок в день. Це дозволить зберегти досягнутий вага назавжди.

автор Прочинская Л.В.

Красота и здоровье 16 марта 2012 7076 0

Живые турниры