Вторник, 27.07.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Популярні способи омолодження шкіри обличчя

Популярні способи омолодження шкіри обличчя1. Золоту завжди приписувалися різні незвичайні властивості. Наприклад, здатність сповільнювати процес старіння шкіри і позбавляти від целюліту. Так це чи ні можна перевірити, відвідавши у Флориді салон краси «Mar-a-Lago». Косметологи цього салону виробляють процедуру обгортання всього тіла 24 -х каратним золотом.

Популярні способи омолодження шкіри обличчя

 Популярні способи омолодження шкіри обличчя2. У Великобританії широке поширення отримав масаж «буккал». Роблять його тільки справжні профі. Масажистові необхідно провести інтенсивний масаж лицьової мускулатури... зсередини, тобто, засунувши руки в рот клієнта. Вважається, що так поліпшується приплив крові, і шкіра краще збагачується киснем. Ходять чутки, що цю техніку вже випробовували на собі Анджеліна Джолі, Скарлетт Йохансон і Кейт Мосс.

Популярні способи омолодження шкіри обличчя 3. Стародавній таїландський метод омолодження шкіри - масаж ляпасами в певних ділянках тіла. Всього лише за одну п'ятнадцятихвилинну процедуру поліпшується колір і пружність шкіри, звужуються пори, зменшується кількість зморшок. У салоні краси Сан-Франциско за таке задоволення доведеться заплатити 350 доларів.

 


Популярні способи омолодження шкіри обличчя4. Цей метод на перший погляд може здатися , що придумали шанувальники фільмів про вампірів. У пацієнта з будь-якої ділянки тіла береться невелика кількість крові і вводиться під шкіру обличчя. «Кривава» процедура набуває все більшого поширення в світі. Відомий американський пластичний хірург Сем Лем стверджує, що цей метод абсолютно нешкідливий і є прекрасною альтернативою омолоджуючий процедурам з використанням хімічних ін'єкцій. Кім Кардашьян одна з небагатьох, хто наважився на подібний косметичний експеримент. Популярні способи омолодження шкіри обличчя5. У японських і американських салонах краси можна зробити маску з екскрементів солов'я. Послід спочатку сушать під ультрафіолетовими лампами. Потім змішують з рисовими висівками і водою і отриману кашку наносять на шкіру обличчя. Суміш діє як ніжний отшелушивающий скраб і повертає шкірі свіжість і здоровий вигляд. Прихильниками цього методу омолодження є подружжя Бекхем.


Популярні способи омолодження шкіри обличчя 6. Омолодження вогнем здавна використовували китайці. На тілі та обличчі пацієнта розкладаються рушники зі спеціальним еліксиром, змішаним з алкоголем, і ... підпалюються на кілька секунд. Китайські косметологи стверджують, що після процедури шкіра обличчя стає більш підтягнутою свіжою і пружною. Але ефективність цього методу рідко хто погоджується перевірити на собі.

 

Популярні способи омолодження шкіри обличчя7. Незвичайний омолоджуючий крем, випущений компанією «Rodial» викликав справжній фурор в індустрії краси. Абсолютно натуральний засіб виготовлено з отрути бджіл. Фірма -виробник стверджує, що крем не тільки поверне свіжий і здоровий вигляд шкірі обличчя, але і значно призупинить процес старіння. Якщо вірити чуткам, то перед весіллям Кейт Міддлтон робила собі маску з бджолиної отрути.

Підготувала Прочинська Л.В.English (auto-detected) » Hungarian

Живые турниры