Четверг, 09.12.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Вибори президента США - вплив на покер

  Вибори президента США - вплив на покер6 листопада - важливий день для онлайн-покеру. Справа не тільки у відновленні роботи Full Tilt

Вибори президента США - вплив на покер

  Сьогодні пройдуть вибори президента США, і рішення на користь нового (або старого) господаря Білого дому може помітно вплинути на долю онлайн-покеру в країні і, відповідно, у всьому світі.

  Чинний президент Барак Обама, як і в цілому демократи, більш лояльний до покеру, ніж республіканці. Він навіть говорив, що іноді бере участь в дружніх іграх. У попередній передвиборчої кампанії Обама говорив про легалізацію онлайн-покеру в США. Однак нічого взагалі в цьому напрямку зроблено за термін правління не було. Так що не можна впрямую сказати, що голос за Обаму - це голос за покер. Правда, не можна сказати і що проти.

   Кандидат від республіканців Мітт Ромні однозначний противник онлайн-покеру. На праймарі в Неваді він впрямую виступав за продовження заборони. В офіційній платформі партії, опублікованій в серпні, говориться, що "мільйони американців страждають від проблем з патологічним геймблінгом, який руйнує сім'ї ..." та інша демагогія, притаманна скоріше російським "політикам". Так що голос за Ромні - явно голос проти покеру.

   Є ще один кандидат, Гарі Джонсон. Ні, у нього немає ні найменшого шансу перемогти. А шкода. Він являє Лібертаріанська партія, і на його сайті з приводу покеру написано: "Це ваші гроші. Уряд не має права говорити дорослій людині, на що він їх може витрачати". Повторюся, дуже прикро, що у нього немає шансів.

   До речі, про шанси. Букмекери дають лінію з явною перевагою Обами. Кращий кеф на його перемогу 3/11, а на Ромні можна нажити аж 7/2.

автор Прочинська Л.В.

Живые турниры