Воскресенье, 28.11.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Трагедія на нелегальних автоперегонах в Київі

  Трагедія на нелегальних автоперегонах в КиївіТрагедією закінчилися нелегальні перегони, що проходили в суботу вночі на самій жвавій трасі Києва - пр-ті Бажана - загинуло три людини. Одна з них - високопосадовець Мінекономрозвитку Сергій Чекашкін

Трагедія на нелегальних автоперегонах в Київі

  Гонки почалися в ніч на неділю на пр-ті Бажана, відразу за Південним мостом, а після того як втрутилася ДАІ, продовжилися на Бориспільській трасі, перед в'їздом в село Щасливе. У середовищі гонщиків кажуть, що гонки на цей раз організовував і фінансував загиблий Чекашкін. (на фото. З Контакта) 

  «Таких зухвалих вуличних гонок я ще не бачив. Люди в жилетках з паличками, схожими на жезли даішників, зупиняли весь потік машин по пр-ту Бажана. Влаштовували п'ять-сім заїздів, потім пропускали машин 50 і знову перекривали. Пробка була дуже велика. Дійство розпочалося близько 24.00, і годину ніхто нікого не розганяв, потім на зустрічній смузі з'явилася ДАІ з мигалками. Після цього ще хвилин 20 ганялися, звідти перебралися на Бориспільську трасу. Даішники там вже чекали, але спочатку не перешкоджали взагалі! Спочатку зупинилися біля шинку біля м. «Бориспільська», організатори сказали: «Поїхали всі за перший міст, даішники дозволили, тільки там», - пишуть очевидці на мотофорумі.

  Вже на Бориспільській трасі авто Dodge Viper SRT10, в якому знаходилися Чекашкін та його друг Ярослав Сорокін, змагалося з Ferrari. Поруч з фінішем Dodge Viper вдарився об відбійник і кілька разів перекинувся. Це підтверджують і в міліції Київської області. 

  Після того як на місце аварії приїхали медики, на повній швидкості в карету швидкої врізався мотоцикліст, загиблий на місці. Кілька хвилин потому тут же розбилося ще одне авто.

  «Машини розкидало по всій дорозі, мотоцикліст, який врізався в карету швидкої, лежав на іншій стороні траси. Запчастини машин - шланги, фільтри - і самого відбійника розкидало в радіусі півкілометра, моторошна картина. Я живу на пр-ті Бажана, працюю неподалік від місця ДТП. У вихідні з 24,00 до 3,00 тут від гонщиків і реву їхніх моторів спасу нема, машин хоч і небагато, але створюються пробки. Кажуть, всі вони грають на гроші, виграш дістається тому, хто першим приїде до фінішу», - розповідає заправник Сергій.

  Свідок аварії Олексій, який живе неподалік від місця ДТП говорить, що ніч для нього була моторошної. «Я повертався додому близько 3,40 і побачив цю страшну аварію - Dodge Viper, Ferrari і Chevrolet. Разом з іншими діставав пасажирів, що вижили з Chevrolet, хлопця та двох дівчат, які не брали участь у перегонах. Довелося рукою розбити вікно, щоб звільнити дам, водій вибрався сам. Він сказав, що повертався з клубу з дівчатами, а тут влип. Вони відбулися подряпинами. Дівчата ридали. Від інших почув, що всього загинуло начебто аж шість чоловік, хоча до цього тут не було жодної аварії», - говорить Олексій.

  Загиблий 38-річний Сергій Чекашкін, відомий серед автомобілістів як Чегевара, очолював департамент у Мінекономрозвитку. Він також входив до наглядових рад Ощадбанку та Державної іпотечної установи. До осені 2010 року був заступником голови Державної податкової служби, де курирував питання відшкодування ПДВ. Кажуть, що в його автопарку крім розбилася Dodge ($ 160-200 тис.) Було ще кілька спортивних авто загальною вартістю до $ 0,5 млн: Ford Mustang GT, Ford Mustang, Jeep Grand Cherokee SRT8 Hennesy, Nissan GT-R, а також кілька спортивних мотоциклів. Гонщики кажуть, що серед учасників нелегальних перегонів нерідко можна зустріти багатих і відомих людей.

автор Прочинська Л.В.

Живые турниры