Воскресенье, 28.11.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Ігор Кваша помер

  Ігор Кваша померУ четвер, 30 серпня, увечері помер народний артист РРФСР, один з творців театру "Современник" Ігор Кваша.  Прощання відбудеться 4 вересня на основній сцені театру "Современник", одним із творців якого він був. Початок прощальної церемонії призначено на 10:00. Похорони Кваші відбудуться в той же день на Троєкуровському кладовищі. 

Ігор Кваша помер

  Про причини смерті поки не повідомляється. В останні роки артист тяжко хворів.  

Біографія 
  Ігор Кваша народився 4 лютого 1933 року в Москві. У 1955 році закінчив Школу-студію МХАТ. З 1955 по 1957 роки - актор МХАТ ім. М.Горького. У 1957 році І.Квашу запросили в створювався театр "Современник". Разом з Галиною Волчек і Олегом Єфремовим вони стали засновниками театру. 
  В якості режисера поставив спектаклі "Кабала святенників", "Дні Турбіних", "Кіт домашній середньої пухнастість», «А вам не хотітся ль / Под ручку пройти? .." та інші.  
У репертуарі "Современника" Кваша грав ролі Гаєва в "Вишневому саду" Чехова, Оповідача в «Балалайкин і К °" Салтикова-Щедріна, Татусі Карамазова у виставі «Карамазови і пекло" по мотивах Достоєвського, Фальстафа в «Віндзорські насмішниці" Шекспіра, Лестера у виставі "Граємо ... Шиллера!", П'єтро в «Титулі" Галина, Саймона в «Важких людях" Йосефа Бар-, Степана Верховинського в "Бісах" Достоєвського, Сталіна у виставі "Політ чорної ластівки, або Епізоди історії під кутом 40 градусів ", Чебутикіна у новій редакції спектаклю" Три сестри "за п'єсою Чехова.
  Кваша зіграв близько 50 ролей у кіно. Вперше на екрані він з'явився в 1961 році в ролі бійця Сені у військовій драмі Іллі Гуріна "В важку годину". Його першою великою роботою стала роль молодого Карла Маркса у фільмі Григорія Рошаля «Рік як життя». Також серед його кіноробіт участь в картинах «Солом'яний капелюшок», «Жереб», «Просто Саша», «Сищик», «Той самий Мюнгхаузен», «Казки старого чарівника», «Людина з бульвару Капуцинів".  
Сам актор найкращою роботою в кіно називав роль Йосипа Сталіна у фільмі Юрія Сорокіна про Максима Горького "Під знаком Скорпіона" (1995).
  З 1998 року Кваша вів телевізійне ток-шоу "Жди меня" на Першому каналі, а з 2008 року - передачу "Неймовірні історії про життя".
  У 2008 році Кваші була присуджена театральна премія "Кришталева Турандот" в номінації "За честь і гідність" і Царськосельський Художня премія «За легендарний шлях у мистецтві і щирість творчого почерку".
  Кваша нагороджений орденом "За заслуги перед вітчизною" III ступеня "за великий внесок у розвиток театрального мистецтва і багаторічну творчу діяльність", має подяку президента РФ "за великі заслуги в розвитку вітчизняного театрального і кінематографічного мистецтва".

  Висловлюєм щирі співчуття рідним, близьким та колегам померлого.

автор Прочинська Л.В.

Живые турниры