Пятница, 22.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Як стати хорошим інвестором

Як стати хорошим інвесторомПокер та інвестиції

  Бачили коли-небудь, як професійні гравці в покер рахують свої шанси, або холоднокровно аналізують гру суперників? Багато подібних навичок топ гравців можуть допомогти вам стати хорошим інвестором.

  Ключем до успіху в інвестуванні і в азартних іграх є контроль емоцій. Гра в покер допоможе вам виявити "емоційні пастки" і не потрапити в них, адже вони можуть завдати шкоди найважливішому з ваших "стеков" - вашому інвестиційному портфелю. Але вам потрібно знати, що шукати.

  Психологічні проблеми, які виникають в інвестуванні і в грі, не просто схожі. Вони ідентичні, як говорить Ендрю Ло, начальник Лабораторії Фінансової Інженерії МТІ і один з лідерів в галузі фінансової психології.

  Багато професіоналів інвестування та професійні гравці в покер згодні з цим. Даніель Неграну, володар чотирьох браслетів Світової серії і двох титулів WPT, говорить: "Емоційна стабільність і контроль емоцій - ключ до успіху в інвестуванні і в покері".

  Чи можете ви контролювати свої емоції за столом? Аарон Браун, як і багато інших людей, відповідає позитивно. Браун - професор фінансів і колишній керуючий інвестиціями Prudential Securities, зараз ризик-менеджер хедж-фонду. Він також є автором книги: "Покерфейс на Уолл-Стріт" («The Poker Face of Wall Street»). "Люди кажуть, що гра в покер - справа ризикована. Інвестування протягом усього життя без гри в покер теж справа ризикована. Я волів би зробити всі ці помилки за покерним столом".

  Під помилками Браун має на увазі звичайні емоційні помилки, які так поширені серед інвесторів. Розвиваються науки, такі як психологія інвестування та фінансова психологія постійно відкривають усе більше інформації про подібні помилки.

  Трохи погравши в покер, "ви зможете виділити основні схильності до вчинення емоційних помилок, і захиститися від них" говорить Френк Мурта, консультант з фінансової психології, в чиїй дисертації досліджується суть психологічних помилок в азартних іграх. Мурта допомагає клієнтам з банків, фінансових і торгових компаній уникати психологічних помилок.

  Він також є со-засновником MarketPsych, компанії, яка пропонує послуги з психологічної тренуванні для трейдерів та керуючих інвестиціями, послуги включають в себе кілька онлайн-тестів, за якими інвестор може отримати свій психологічний портрет.

  Більшість інвесторів роблять кілька інвестиційних рішень на рік, а то й за все життя. Експерти погоджуються з тим, що навіть кілька годин гри в покер нададуть вам можливість зробити десятки фінансових рішень - вам знадобилася б все життя, щоб прийняти таку ж кількість рішень, якщо б ви працювали тільки зі своїм інвестиційним портфелем. Граючи в покер і пам'ятаючи про психологічні помилки, які аналогічні помилкам в інвестуванні, ви можете за один вечір отримати тренування, яку могли б отримувати все життя.

автор Прочинська Л.В.

Новичкам о покере 1 октября 2012 1201 0

Живые турниры