Четверг, 06.05.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker -->

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

У Кіркорова народився син

  У Кіркорова народився синУ сім'ї Філіпа Кіркорова відбулася радісна подія - на світ з'явився здоровий малюк. Батько був настільки щасливий, що не втримався і оголосив про поповнення прямо на концерті, який давав у Софії.

У Кіркорова народився син

  - Це неймовірно хвилююче - виступати в місті, яке має для мене величезне значення. Тут похована моя мама. І дивно, що саме сьогодні, прилетівши в Софію, я дізнався щасливу новину - у мене народилася друга дитина, син! Ви не уявляєте, яке почуття радості мене переповнює. Дякуємо Всевишньому за це!

   Багатотисячний зал вибухнув оплесками, а сам співак ледь стримував сльози радості.

   Вага дитини - 4 кг 200 г, зріст - 58 сантиметрів. Ім'я синові батько поки не вибрав. У таємниці залишається і особистість матері малюка.

   Нагадаємо: дочка Алла-Вікторія народилася сім місяців тому в Америці від сурогатної матері. І оголосив співак про її народження також зі сцени, коли йому вручали премію "Золотий грамофон". Перші тижні малятко провела в США. Батько купив для неї шикарну триповерхову віллу в Майамі, і ретельно охороняв від всюдисущих папараці. У лютому співак перевіз свою спадкоємицю в Підмосков'я, в заміський будинок. А в квітні хрестив.

   - Ну, тепер треба ще хлопчика! І назвати його Максимом! - Пожартувала тоді Алла Пугачова, на честь якої назвали дівчинку.

  - Щодо Максима не знаю, - усміхнувся Кіркоров. - Але те, що в імені мого сина буде буква "М", обіцяю!

  Алла Пугачова про дитину Кіркорова: "Я буду рада, якщо сурогатне материнство зробить Кіркорова щасливим!"

- Так, Філіп розповів мені, що став батьком. І я за нього дуже рада. Не треба бути ханжами, треба бути добрими людьми. Сурогатне материнство зараз дуже поширене серед одиноких людей і тому вітається в усьому світі! Якщо це принесе Кіркорову щастя, я буду тільки щаслива! - Сказала журналістам Пугачова.

   Багато років тому, Алла Пугачова і Філіп Кіркоров дуже хотіли спільну дитину. Про це не раз говорила Алла Борисівна і сам Філіп. Але, на жаль, не склалося ... Той факт, що малятко Аллу-Вікторію народила сурогатна мати, породив безліч пересудів. Мовляв, для того щоб народити від співака природним шляхом, в чергу б вишикувалися тисячі жінок, для чого Кіркорову потрібна сурогатна мати?

   Андрій Малахов у передачі "Хай говорять" напряму запитав про причини. Кіркоров не став лукавити.

  - Так. Я це сьогодні не приховую, - зізнався Філіп. І на моєму прикладі я хочу показати всім, що самотні люди, які хочуть мати дітей, можуть вирішити свою проблему. Звичайно, я розумію, що серед моїх шанувальниць була маса охочих народити мені дитину. Але де гарантії, що завтра цього дівчині не спаде на думку забрати у мене дитину?

автор Прочинська Л.В.

Живые турниры