Субота, 16.02.2019

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

У Савіка Шустера нова ідея

 У Савіка Шустера нова ідея Савік Шустер, журналіст і телеведучий, генеральний продюсер продакшн-компанії «Савік Шустер Студія», кілька днів тому у своїй програмі «Шустер LIFE. АДРЕНАЛІН» запропонував створити Українське Міністерство сексу.

Савік Шустер пропонує створити Міністерство сексу в Україні 

  Тема програми була "В СРСР не було сексу, А В УКРАЇНІ НЕМАЄ КОХАННЯ?" Гостями передачі були Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, Головний акушер-гінеколог Міністерства охорони здоров'я України В'ячеслав Камінський, психологи Тетяна Писаренко і Тіна Берадзе, професор-мистецтвознавець Київської Православної Богословської Академії - Дмитро Степовик і керівник Центру проблем сім'ї та гендерного розвитку - Антоніна Тарановська.

  Обговорюючи заключний епізод про неповнолітню дівчину, яка ростить дитину одна, Шустер запропонував присутнім підтримати ідею створення в Україні Міністерства сексу.

  "Я пропоную створити в Україні Міністерство сексу. Оскільки в такому міністерстві не було б великого бюджету, то красти там було б нічого. Значить, туди б прийшли працювати чесні люди", - сказав телеведучий.

  Завданнями нового міністерства було б проведення роз'яснювальної роботи з населенням щодо сексу. Савік вважає, що проблема є, причому немаленька. Зростають покоління, які, як кажуть "Не знають що з цим робити".

  Аудиторія підтримала ідею Шустера надіслати листа Президенту України Віктору Януковичу з пропозицією про створення такого Міністерства.

автор Прочинська Л.В.

Живые турниры