Среда, 19.01.2022
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Ніколас Кейдж зіграє Матусова в фільмі «Чек-рейз проти Диявола»

Ніколас Кейдж зіграє Матусова в фільмі «Чек-рейз проти Диявола»

Ніколас Кейдж зіграє Матусова в фільмі «Чек-рейз проти Диявола»

  Ніколас Кейдж стане символом покеру в кіно?
  Ніколас Кейдж зіграє головного героя у фільмі - автобіографії Майка Матусова «Чек-рейз проти Диявола». Чому саме він?

  Як стало відомо, роль у фільмі вельми зацікавила актора і зараз ведуться активні переговори з цього приводу. Сам Майк Матусів - легендарний покерний гравець і не менш легендарний скандаліст - підтвердив, що його буде грати саме Ніколас Кейдж.

  Продюсерами фільму стануть Аді Шанкар («Сутичка», "Суддя Дредд" тощо) і Девід Юслан, зйомки пройдуть на студії 
«1984 Professional Defense Contractors» (PDC). Вони вже давно шукали цікаву біографію, і історія Майка здалася їм гідної екранізації.

  Ніколас Кейдж - він як Майк Матусів, лише актор
  Один з продюсерів фільму Юслан проводить паралелі між цими двома особистостями і робить він це не спроста. Що Ніколас, що Майк відомі своїм вибухонебезпечним вдачею і заводяться буквально з пів обороту. Майк отримав навіть за свою звичку базікати і лихословити за покерним столом кличку «Рот». Особистість він вельми харизматична: з 18 років грає в покер і запалює по повній. Він навіть крав гроші з маминого гаманця за що був відправлений у групу реабілітації для лудоманів. У його арсеналі 4 браслета серії WSOP, перемога в World Series of Poker Tournament of Champions та інші успіхи.

  
За свою кар'єру він зміг заробити понад 7 мільйонів доларів. Автобіографію Майк випустив в 2009 році і треба сказати, тираж був вдало проданий. В історію покеру Майк увійшов як своєрідний місток між старою школою і гравцями нового покоління, які не гребують грою в онлайн покер румах.

  Але Ніколас Кейдж не відстає від Майка Матусова. Так актор неодноразово потрапляв в поле зору таблоїдів «завдяки» своєму експресивному поведінці - то його звинувачували в домашньому насильстві до своєї колишньої тепер уже дружині Елліс Кім, то він блукає в неосудною стані по тату-салону і починає кричати на працівників і розкидати свій одяг.
Те заборгував державі 14 мільйонів доларів і змушений продавати свою нерухомість, щоб погасити борг. Загалом, скандальних подій в житті актора хоч відбавляй. Зараз у його кар'єрі спостерігається спад, так що участь у такому подає надії проекті могли б істотно поліпшити справи.

 
 Ще плюси на користь Ніколаса Кейджа
  Кандидатура Ніколаса на цю роль сподобалася і самому Майку Матусова. Вони зараз приблизно одного віку (Майку 46, Ніколасу 50), але це не стане проблемою - на те є свої технології «омолодження» в кінематографі.

  Крім того, актор проживає в Лас-Вегасі, що дуже зручно для майбутніх зйомок. Важливо, що Ніколас входить в список людей, які отримують пільги з оподаткування в Неваді. Знаючи давні проблеми актора зі сплатою податків, це явний плюс.

  До того ж у Ніколаса вже є досвід у кіно в області казино і покеру. У фільмі «Залишаючи Лас-Вегас» герой Ніколаса страшенний алкоголік і ігроман. У картині «Медовий місяць в Лас-Вегасі» головний герой, якого грає Нік, програє в покер власну наречену, в «Поганий лейтенант» він грає лукавого поліцейського, поганими пристрастями якого є все той же алкоголь, наркотики і азартні ігри. У покер Ніколас грає дуже пристойно. Його не доведеться вчити.

  Що ж, останнє слово ще не сказано і Ніколас ще не дав своєї офіційної згоди. У будь-якому випадку фільм обіцяє бути цікавим незалежно від того, візьме головну роль Кейдж чи ні. За задумами продюсерів в планах зняти картину високого рівня, не нижче ніж у картини «Шулера», і зараз активно ведеться робота над сценарієм. Хочеться вірити, що їм це дійсно вдасться - народ скучив за хорошими фільмами про покер.
Підготувала Прочинська Л.В.

Живые турниры