Воскресенье, 24.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Гравець в покер отримав $340,000 за плітки в соцмережі

Гравець в покер отримав $340,000 за плітки в соцмережі

Гравець в покер отримав $340,000 за плітки в соцмережі

Новости покера katushka.in.ua

  Гравець в покер отримав $340,000 як відшкодування збитку, пред'явивши позов чотирьом своїм колишнім друзям за наклепницькі коментарі, розміщені на Facebook про поїздку в Лас-Вегасі.


  На замітку хлопцям і дівчатам, люблячим потролліть в коментарях. (На фото: Николай Полиас, крайний справа, с его юридической командой)


  Покеристи Ніколасу Поліасу вдалося виграти справу, яка напевно ввійде в історію і стане прецедентом для багатьох інших - покерист став першою людиною, який подав у суд на тролів, які заспамілі його сторінку в Фейсбуці звинуваченнями у крадіжках та шахрайстві, які виявилися безпідставними.


  Після чотирьох днів слухання в жовтні четвірка підсудних не змогла довести свої твердження в соціальних мережах, які вони зробили відносно пана Поліаса. А це була їхня єдина захист.


  За словами видання The Daily Mail Online: «Поліас порахував дані висловлювання порочать його власну честь і гідність, що дозволило йому подати позов до суду і виграти справу. У підсумку чотирьом троллям доведеться розлучитися з сумами в $ 125k, $ 130k, $ 50k і $ 50k».


  «Сподіваюся, це послужить прикладом всім тим, хто вважає нормальним безкарно висловлюватися в соціальних мережах в чиюсь адресу. За свої слова треба нести відповідь, і якщо ви не можете цього зробити - то відповідати буде ваш гаманець», - заявив сам Поліас.
Підготувала Прочінська Л.В.

Живые турниры