Вторник, 24.09.2019
Ukraine-one.com. Турниры каждый день. Вывод на любую карту за 2 часа. Поддержка в мессенджерах. id 1118111

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Гравець в покер отримав $340,000 за плітки в соцмережі

Гравець в покер отримав $340,000 за плітки в соцмережі

Гравець в покер отримав $340,000 за плітки в соцмережі

Новости покера katushka.in.ua

  Гравець в покер отримав $340,000 як відшкодування збитку, пред'явивши позов чотирьом своїм колишнім друзям за наклепницькі коментарі, розміщені на Facebook про поїздку в Лас-Вегасі.


  На замітку хлопцям і дівчатам, люблячим потролліть в коментарях. (На фото: Николай Полиас, крайний справа, с его юридической командой)


  Покеристи Ніколасу Поліасу вдалося виграти справу, яка напевно ввійде в історію і стане прецедентом для багатьох інших - покерист став першою людиною, який подав у суд на тролів, які заспамілі його сторінку в Фейсбуці звинуваченнями у крадіжках та шахрайстві, які виявилися безпідставними.


  Після чотирьох днів слухання в жовтні четвірка підсудних не змогла довести свої твердження в соціальних мережах, які вони зробили відносно пана Поліаса. А це була їхня єдина захист.


  За словами видання The Daily Mail Online: «Поліас порахував дані висловлювання порочать його власну честь і гідність, що дозволило йому подати позов до суду і виграти справу. У підсумку чотирьом троллям доведеться розлучитися з сумами в $ 125k, $ 130k, $ 50k і $ 50k».


  «Сподіваюся, це послужить прикладом всім тим, хто вважає нормальним безкарно висловлюватися в соціальних мережах в чиюсь адресу. За свої слова треба нести відповідь, і якщо ви не можете цього зробити - то відповідати буде ваш гаманець», - заявив сам Поліас.
Підготувала Прочінська Л.В.

Живые турниры