Четверг, 04.06.2020
Rakeback 36% at Red Star Poker -->

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Негреану і МакКлелланд увійшли в «Зал Слави Покеру»

Негреану і МакКлелланд увійшли в «Зал Слави Покеру»

Негреану і МакКлелланд увійшли в «Зал Слави Покеру»

Новости покера katushka.in.ua

  В полку іменитих представників «Залу Слави Покеру» прибуло. Разом відомим канадським профі Даніелем «KidPoker» Негреану, який був одним з головних претендентів на потрапляння в «Зал Слави Покеру», відбіркова комісія і голосували представники ЗМІ відзначили престижною регалією 63-річного Джека МакКлелланда. Трудовий стаж американця на керівних посадах гральних проектів становить 40 років. Останнім місцем його роботи перед виходом на пенсію було легендарне казино Bellagio, якому МакКлелланд віддав понад десять років життя. Крім того, Джек є одним з найбільш затребуваних функціонерів при організації престижних турнірних подій, серед іншого, він займається вирішенням спорів між гравцями.


  Що ж до персони Негреану, то навряд чи «KidPoker», який відзначив цього року свій 40-річний ювілей, потребує уявленнях. На сьогоднішній день сумарний турнірний виграш профі складає порядка 30 мільйонів доларів США.


  Офіційна церемонія нагородження Даніеля і Джека за запланована на 9 листопада і пройде в ігровому залі Binion в - місці, де перший відкрив рахунок своїм чемпіонським браслетам WSOP, а останній працював директором.
Підготувала Прочинська Л.В.  

Українська, Новости покера 25 октября 2014 496 0

Живые турниры