Субота, 17.11.2018

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Старі товари Full Tilt на суму $ 3 500 000 виставлені на аукціон

Старі товари Full Tilt на суму $ 3 500 000 виставлені на аукціон

Старі товари FTР на суму $3,500,000 виставлені на аукціон 

Новини покера katushka.in.ua

  На аукціон виставлені старі товари Full Tilt на суму $3,500,000 Завдяки «чорній п'ятниці» покерний світ добре знає, що менеджмент колишнього Full Tilt не завжди був обережний зі своїми грошима. Побічним результатом діяльності Рея Бітара і марнотратних звичок Ховарда Ледерера була наявність в румі абсурдно великої кількості рекламних товарів. Все це використовувалося для відправки людям в якості винагороди.


  Якщо ви ще не позбулися цього мотлоху на блошиному ринку, то у вашій шафі ще може висіти одна-дві персональні майки Full Tilt. Але якщо у вас цього немає, то, можливо, ви захочете взяти участь в аукціоні Джея Шугармана, тому що там планують продати предмети руму на суму понад $3,500,000.


  Якщо ви хочете роздобути сумку для гольфу FTР або придбати рожеву покерную сорочку - майте на увазі, що аукціон відбудеться 2 серпня. Бажаючі можуть або особисто відвідати місце його проведення в Каліфорнії, або брати участь у торгах в інтернеті. Якщо вас цікавлять тимчасові рамки, то представники Джея Шугарман кажуть, що такі аукціони зазвичай тривають від двох до трьох годин.


  На сайті компанії, яка проводитиме аукціон, можна побачити понад 193 000 предметів в двадцяти восьми категоріях. Здебільшого це предмети одягу, але є й футбольні м'ячі, ручки, килимки для миші, брелки та інше сміття, який вам, швидше за все, насправді і не потрібен.


  Втім, можна сказати, що витратити кілька хвилин на онлайн-версію аукціону - це буде, принаймні, цікаво. Зрештою, хто ж не хоче залишити щось на пам'ять про найбільше банкрутство в історії онлайн покеру?
Новини покера Прочинська Л.В. 

Живые турниры