Понедельник, 15.10.2018

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Благодійний проект Raising for Effective Giving

Філіп Грюссем, Ігор Курганов і Лів Борі запустили благодійний проект

Новини покера katushka.in.ua

  На WSOP-2014 в Лас-Вегасі відбувся офіційний запуск проекту "Raising for Effective Giving". У число тих, хто кожного кварталу буде відраховувати на благодійність 2% своїх виграшів, входить вже 21 гравець в покер.
  

  Багато гравців в покер відомі своїм добрим серцем і віддають частину своїх виграшів у благодійні організації, щоб допомогти нужденним. У минулому різні провідні гравці вже організовували аукціони, які справили великий резонанс і допомогли зібрати багато грошей на благі цілі. На початку року Філіп philgruissem Грюссем та Ігор Lechuckpoker Курганов оголосили, що віддадуть 10% своїх річних виграшів на благодійність і подвоять суму пожертвувань, які будуть зроблені до 18 січня.


  У рамках тієї акції вдалося зібрати понад $ 140.000. Тепер же німецькі хайроллеров разом c гравцем команди професіоналів PokerStars Лів Борі вирішили організувати проект "Raising for Effective Giving" (REG). У співпраці зі швейцарським фондом імені Джордано Бруно професіонали закликають гравців у покер віддавати частину своїх валових виграшів на благодійність. Гроші будуть розподілятися між найефективнішими благодійними організаціями світу.


  "Завдяки REG має з'явитися мережа гравців у покер, які прагнуть поділитися з нуждающімімся (як можна більшої) частиною свого успіху," - пишуть творці проекту Raising for Effective Giving. - "Представники REG в майбутньому будуть присутні на найбільших турнірних серіях і сприяти розвитку благодійності в покері і, хочеться сподіватися, за його межами".


  Нещодавно проект REG був офіційно представлений в Лас-Вегасі на Світової Серії Покеру. Щоб привернути увагу до цієї ініціативи, безліч гравців носить на своєму одязі логотип REG.


  Як повідомляють організатори, 21 гравець в покер вже пообіцяв щокварталу відраховувати в проект 2% своїх виграшів. На презентації проекту в ресторані "Giada" серед інших були присутні Ніклас ragen Хайнекер, Макс Альтергот, Сорел Міцци, Джон Джуанда і Скотт Сівер.
Новини покеру Прочінська Л.В.
 

Живые турниры