Четверг, 13.12.2018

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Здоровий спосіб життя як новий тренд в покері

Здоровий спосіб життя як новий тренд в покері

Здоровий спосіб життя як новий тренд в покері

Новини покера katushka.in.ua

  Не їси натуральну їжу, не ходиш в спортзал, не займаєшся саморозвитком - такий новий тренд в покері і його дотримуються багато - значить, програєш, ще не сівши за стіл.


  Раніше було достатньо навчальних відео з якогось відомого покерного ресурсу, та аналізу зіграних сесій. Зараз же цього мало. Гра в покер вийшла на новий рівень, де різниця між гравцями може досягати лічених міліметрів.


  Посилення конкуренції, а також зростаючий в США культ здорового тіла і духу змушують Гріндерів вивчати йогу, «гойдатися», записуватися на кулінарні курси і взагалі - всіляко «вставати на лижі».


Займайся собою або залишишся позаду
  Типовий образ онлайн-гравця минулого: щупленький хлопчина з відмінною реакцією, який не гладшає тільки через те, що харчується напівфабрикатами один раз на день. Яскравий приклад - Ренді «Nanonoko» Лью (принаймні, зовні).


  Сучасний гравець, по-перше, може грати як в онлайні, так і в офлайні, при цьому виглядає як «качок», відмінно розбирається в правильному харчуванні (можливо, навіть готує сам) і постійно працює над собою, над своєю грою.


  Візьмемо для прикладу Ендрю Ліхтенбергера і Бріна Кенні. Після довгих місяців боротьби з закоренілими звичками, вони повністю змінили спосіб життя: Ліхтенбергер пересів на сиру їжу (багату енергією), зайнявся йогою; Кенії скинув зайву вагу, виробив власну дієту.


«Здорова їжа, тренування, поменше гулянок», - ось секрет Бріна Кенні.


  Навіть Скотт Сівер, який ніколи не страждав від нестачі маси, чудово обізнаний про новий тренд: «Елітні гравці стають ще елітніше, шукати переваги життєво необхідно. Чи не піклуються про власне здоров'я, що не займаються всебічним саморозвитком неодмінно відстануть. Так що немає нічого дивного в тому, що кращим з кращих доводиться прикладати більше зусиль, бо їм потрібно тримати планку».


Залізна людина Джейсон Кун (на головному фото)
  «Перед вами готовий продукт. Втратив трохи м'язової маси, але результатом задоволений», - написав Джейсон Кун в Твіттері.


  Дванадцять тижнів старанних тренувань і дієта зробили з відомого професіонала справжнього супермена: «Відсоток жиру мінімальний. До Світової серії готовий».


  Людина здоровий тілом і розумом витримує сильні навантаження і перевантаження, здатний показувати кращі результати довше інших гравців, та й відчуває себе легше. У цьому і полягає основна ідея: закрити можливий пробіл, лик, який підвищить вінрейт і в цілому змінить життя на краще.


 
Здоровий спосіб життя як новий тренд в покеріФараз Джака 2.0
  Як вам новий Фараз Джака? Схудлий, помолоділий він грає як бог. Втім, його секрет не тільки в здоровому харчуванні:
«Пройшов процедуру очищення жовчного міхура, цікавий досвід», - поділився Джака.


  Ось вам і покерні Гріндер. Справжні фахівці з саморозвитку!
Новини покера підготуала Прочинська Л.В. 

Живые турниры