Среда, 19.01.2022
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Здоровий спосіб життя як новий тренд в покері

Здоровий спосіб життя як новий тренд в покері

Здоровий спосіб життя як новий тренд в покері

Новини покера katushka.in.ua

  Не їси натуральну їжу, не ходиш в спортзал, не займаєшся саморозвитком - такий новий тренд в покері і його дотримуються багато - значить, програєш, ще не сівши за стіл.


  Раніше було достатньо навчальних відео з якогось відомого покерного ресурсу, та аналізу зіграних сесій. Зараз же цього мало. Гра в покер вийшла на новий рівень, де різниця між гравцями може досягати лічених міліметрів.


  Посилення конкуренції, а також зростаючий в США культ здорового тіла і духу змушують Гріндерів вивчати йогу, «гойдатися», записуватися на кулінарні курси і взагалі - всіляко «вставати на лижі».


Займайся собою або залишишся позаду
  Типовий образ онлайн-гравця минулого: щупленький хлопчина з відмінною реакцією, який не гладшає тільки через те, що харчується напівфабрикатами один раз на день. Яскравий приклад - Ренді «Nanonoko» Лью (принаймні, зовні).


  Сучасний гравець, по-перше, може грати як в онлайні, так і в офлайні, при цьому виглядає як «качок», відмінно розбирається в правильному харчуванні (можливо, навіть готує сам) і постійно працює над собою, над своєю грою.


  Візьмемо для прикладу Ендрю Ліхтенбергера і Бріна Кенні. Після довгих місяців боротьби з закоренілими звичками, вони повністю змінили спосіб життя: Ліхтенбергер пересів на сиру їжу (багату енергією), зайнявся йогою; Кенії скинув зайву вагу, виробив власну дієту.


«Здорова їжа, тренування, поменше гулянок», - ось секрет Бріна Кенні.


  Навіть Скотт Сівер, який ніколи не страждав від нестачі маси, чудово обізнаний про новий тренд: «Елітні гравці стають ще елітніше, шукати переваги життєво необхідно. Чи не піклуються про власне здоров'я, що не займаються всебічним саморозвитком неодмінно відстануть. Так що немає нічого дивного в тому, що кращим з кращих доводиться прикладати більше зусиль, бо їм потрібно тримати планку».


Залізна людина Джейсон Кун (на головному фото)
  «Перед вами готовий продукт. Втратив трохи м'язової маси, але результатом задоволений», - написав Джейсон Кун в Твіттері.


  Дванадцять тижнів старанних тренувань і дієта зробили з відомого професіонала справжнього супермена: «Відсоток жиру мінімальний. До Світової серії готовий».


  Людина здоровий тілом і розумом витримує сильні навантаження і перевантаження, здатний показувати кращі результати довше інших гравців, та й відчуває себе легше. У цьому і полягає основна ідея: закрити можливий пробіл, лик, який підвищить вінрейт і в цілому змінить життя на краще.


 
Здоровий спосіб життя як новий тренд в покеріФараз Джака 2.0
  Як вам новий Фараз Джака? Схудлий, помолоділий він грає як бог. Втім, його секрет не тільки в здоровому харчуванні:
«Пройшов процедуру очищення жовчного міхура, цікавий досвід», - поділився Джака.


  Ось вам і покерні Гріндер. Справжні фахівці з саморозвитку!
Новини покера підготуала Прочинська Л.В. 

Живые турниры