Среда, 19.01.2022
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

ТОП любителів випити за покерним столом

ТОП любителів випити за покерним столом

ТОП любителів випити за покерним столом

Новини покера katushka.in.ua

  Різного роду професійні рейтинги вже давно стали невід'ємним елементом публічної складової великого покеру. Як правило, завдяки подібній інформації допитливі представники покер спільноти мають відмінну можливість залишатися в темі всьог, що відбувається на «покерному олімпі».


  У свою чергу, авторський цех популярного журналу РokerРlayer, вирішивши відійти від мови сухої статистики, взяв і представив прецікавий рейтинг з найбільш упереджених до алкоголю, іменитих професіоналів:


1. Отже, перша строчка топової п'ятірки відомих покерних випивак дісталася Скотті Нгуену. Багато гравців, знайомі зі Скотті особисто, жартують, що пияцтво за столом є одним з професійних секретів цього багаторазового володаря чемпіонських браслетів WSOP. Так, наприклад, до фінального столу $ 50K HORSE Світової Серії Покеру сезону 2008, американець дійшов у стані, близькому до білої гарячки ... Такої кількості ненормативної лексики телетрансляції WSOP не знали ніколи ... Проте і з цього турніру Нгуену вдалося вийти з чемпіонським трофеєм, взявши $ 1989120 призових.


ТОП любителів випити за покерним столом

2. Характер нордичний - дана характеристика цілком доречна відносно відомого скандинавського профі Іларія Саамеса, але тільки не в тому випадку, коли фінський гравець перебуває за столом «під шафе». Саамес не раз потрапляв в новинні стрічки покерних таблоїдів завдяки своїм п'яним витівкам. Орендувати літак для епатажного прибуття на гру хайроллеров? Звинуватити Тома Дуона в нетрадиційній сексуальній орієнтації прямо за ігровим столом? Для захмелілого Іларія - немає нічого простіше.


3. За ірландцями завжди водилася слава великих любителів гульні - Патрік Перкенсон невпинно підтверджує цей стереотип особистим прикладом. Пляшка Guinness давно стала невід'ємним атрибутом професіонала, а в перервах між іграми, одним з улюблених занять Патріка є підпирання барной стійки.


4. Однорукий американський профі Девід Діас, крім своїх успіхів за ігровим столом, широко відомий бурхливою вдачею, що частенько загострюється в поєднанні з алкоголем. У 2013 році, учинивши п'яний дебош на одній з вечірок у Вегасі, Девід потрапив в блекліст казино Rio, що вельми ускладнило його подальшу участь у турнірах WSOP.


5. Канадський жартівник і балагур Гевін Сміт якимось чином примудрився награти в турнірах більше $ 6 млн. при цьому, практично не розлучаючись за покерним столом з алкогольними коктейлями.
Новини покеру підготувала Прочинська Л.В. 

Живые турниры