Четверг, 13.12.2018

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Які "тачки" обирають покер про?

Які "тачки" обирають покер про?"Тачки" покер про

Новости покера katushka.in.ua

   Найкрутіші покер про ганяють на найкрутіших тачках  А як інакше? Ferrari, Audi R8, Lamborghini, Mercedes McLaren, Aston Martin - ось що вибирають регі хайстейкс.

  На що витрачають свої гроші кращі з кращих? На круті суперкари, зрозуміло. Професійне ставлення до капіталу, фінансові обмеження іноді відходять на другий план. Ми купуємо собі новий телефон - регі найвищих лімітів оновлюють свій гараж. Це так, баловство.

  Так що ж вибирають всім відомі гравці? Більшість з них зовсім не соромиться показувати свою спроможність. Основний тренд - суперкари. Так, так, ті самі тачки, що можуть розігнатися мінімум до 300 км/ч. Найбільш «тру - моделі» беруть планку 400 км/ч. Вони прекрасно управляються, відмінно виглядають зсередини і зовні, володіють топовими характеристиками.

  Ми знайшли чотириколісних друзів деяких відомих гравців. Швидше за все, в їх гаражах є й інші твори інженерної думки, але в даному випадку хочеться зосередитися саме на суперкарі.

Які "тачки" обирають покер про?1. Філ Айві - Mercedes- Benz SLR McLaren
  З кого починати, як не з Айві. По мережі давно гуляють фотографії його «красуні». Як говорив сам Айві, він побачив свою любов, коли допомагав товаришеві з вибором машини. Уточнивши ціну, Філ кинув: «А чи не занадто?!» Втім , вже через півгодини знаменитий хайроллер «оформляв» свій Mercedes McLaren. Що змінилося за ці 30 хвилин? Айві випробував «малятко» у справі.


Які "тачки" обирають покер про?2. Патрік Антоніус - Aston Martin Vanquish S
  У одного з найбільш шанованих гравців сучасності дещо інший смак - більш класичний, вишуканий. На такий тачці дуже легко уявити Джеймса Бонда в солідному костюмі, з сигарою в роті.Які "тачки" обирають покер про?3. Йенс Кіллонен - Audi R8
  Раз вже мова зайшла про фінських гравців, ось вам ще один. На фото вище Йенс «Jeans89» Кіллонен будить свою Audi R8 з «зимової сплячки». Модель не сама швидкісна, хоча розганяється від 0 до 100 км /год за 4,6 секунди.

  Як бачите, фін фіна бачить здалеку - обидва хайроллера воліють приблизно однаковим стилем.

Які "тачки" обирають покер про?4. Ванесса Руссо - Lamborghini Gallardo
  А ось це вже більш «сміливий» суперкар. Ванесса ще в юності мріяла про подібний автомобіль і кілька років тому реалізувала свою мрію.

  На жаль, приблизно через рік Руссо продала цей «жовтий витвір мистецтва». Не тому що не сподобалося  а тому що захотілося чогось ще. До того ж ціна на подібні машинки сильно не знижується навіть після значного пробігу.

  Так, до речі , така ж модель є і у іншого відомого покериста - австралійця Джо Хашема.

Які "тачки" обирають покер про?5. Сем Трікетт - Ferrari 458 Spider
  Це «малятко» англієць назвав «найгіршою інвестицією в його житті». Зрозуміло, він жартував (у всякому разі, ми дуже на це сподіваємося). Ferrari Spider коштує близько $ 250,000, що для гравця, що заробив більше $ 10 мільйонів за один турнір, звичайно, не проблема.

  На цьому, мабуть, достатньо. Помилувалися і вистачить. Тепер сідаємо в свої «середньостатистичні колимаги» і потихеньку, непомітно їдемо по своїх справах...
Новини покера Прочинская Л.В.


English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

Живые турниры