Среда, 19.01.2022
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


WSOP
WPT
EPT
RPS
URT
WSF
KSW


Онлайн турниры

Цікаві факти про карти

Цікаві факти про картиЦікаві факти про карти

Новости покера katushka.in.ua
  Імовірність отримання однакових послідовностей карт в колоді за умови її ретельного перемішування мізерно мала.

  З кожним перемішуванням колоди створюється послідовність карт, яка, швидше за все, ніколи не існувала раніше. Кількість комбінацій в стандартній колоді карт обчислюється неймовірним числом 8 × 1067. Для досягнення 50 % ймовірності отримання аналогічної комбінації колоду потрібно перемішати 9 × 1033 разів. Підраховано, що якщо кожен житель нашої планети за 500 останніх років буде без перерв перемішуючи колоду, таким чином кожну секунду отримуючи нову комбінацію, кількість унікальних послідовностей карт не перевищить 1020.

 Гральні карти використовувалися в якості грошей.
 Далекі предки сучасних канадців замість звичних паперових купюр використовували гральні карти. У 1685 році перед адміністрацією деяких районів Нової Франції постала проблема нестачі монет для виплати заробітних плат робітникам і службовцям. Вище керівництво не розгубився і вирішило використовувати гральні карти замість грошей. Кожна карта отримувала свій номінал і завірялася інтендантом. Так і обійшлися картами до прибуття справжньою валюти з Європи. Такий же спосіб вирішення проблеми нестачі грошей використовувався ще кілька разів в 17-18 століттях.

 Картковий туз пройшов довгий шлях від найслабшої карти до найсильнішою.
 Значення слова «туз» своїм корінням сягає до французької мови. Сталося воно від старофранцузского слова "as", яке означало одиницю. Довгий час туз використовувався картярами в якості самої слабкої карти і мав найменше значення серед усіх карт колоди. З часом, він став найбільш сильною картою в колоді. У деяких карткових іграх (покер, блек -джек) гравці можуть самі вибиратися значення туза. Він може бути як одиницею, так і самою старшою картою. Однією з причин просування туза від низів до вершин є французька революція. Під час повстань туз був символом домінування простого населення над високопоставленими чиновниками і королями. До речі, слово "as" дало початок не тільки гральній карті. Воно також застосовується по відношенню до людей, які є споконвічними майстрами своєї справи.

 Гральні карти допомагали американським полоненим збігати з німецьких тюрем.
 Під час Другої Світової війни уряд США замовляло відомому виробникові гральних карт Bicycle спеціальні карти, які потім відправлялися американським військовим, які перебували в полоні у німців. У разі потрапляння рідини на карту, на ній з'являлися фрагменти топографічної карти, яка допомагала полоненим знаходити вихід з в'язниці.

 Комбінація покеру називається іменем російської тенісистки.
 Відома російська тенісистка Анна Курнікова більше запам'яталася любителям великого тенісу (особливо чоловікам) не своїми досягненнями і рекордами, а приємною зовнішністю. За весь час гри в жіночому турі Курнікова не виграла жодного турніру в одиночному розряді, зате постійно радувала своєю красою уболівальників. На її честь була названа комбінація з короля і туза в покері. Як і Анна, ця пара карт має привабливий зовнішній вигляд, але дуже рідко виграє.

Підготувала Прочинська Л.В.

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

Живые турниры