Четверг, 13.12.2018

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Джо Хашем

Джо ХашемДжо Хашем

  Джо Хашем (Joe Hachem) "JoeHachem" народився 3 листопада 1966 року в Лівані. З 1972 року і по сьогоднішній день живе в місті Мельбурн, Австралія. У покер почав грати в 2000 році.

   У 2005 році здобув блискучу перемогу на турнірі серії World Series of Poker (WSOP), з тих пір його ім'я стало відомо багатьом. Прийняв участь в турнірі з БЛ Холдем і зайняв 10-е місце, заробив 25 850 $, після брав участь в «головній події» WSOP, обіграв 5618 гравців і став переможцем, додав при цьому в свій гаманець більше, ніж 7,5 $. Зауважимо, що на головний турнір покерні професіонали вигравали місце в інтернеті на кваліфікаційних турнірах. Наприклад, попередні переможці World Series of Poker (WSOP) Грег Реймер (Greg Raymer)  і Кріс Манімейкер (Chris Moneymaker) , а Джо вніс повний бай-ін і потрапив на турнір.

  2006 рік-друге місце на турнірі серії World Series of Poker (WSOP) БЛ Холдем, після четверте місце з Холдему з пот-лімітом.

  У 2007 році він переміг у двох турнірах: телевізійному турнірі «Poker After Dark» і в Азіатсько-тихоокеанському покерному турнірі.

  У 2008 році в Монте-Карло Джо отримав 11-місце на European Poker Tour (EPT). Цей рік виявився для нього прибутковим, він примножив свої статки на 11 мільйонів доларів. Професійний гравець в покер, входить в команду PokerStars, входить до світового рейтингу найбагатших покерних гравців, займаючи 3-є місце. 1-е місце Даніель Неграну (Daniel Negreanu) , 2-е місце Джеймі Голд (Jamie Gold) . Входить до складу п'яти кращих гравців, які здобули перемогу на головному турнірі World Series of Poker (WSOP) і головному турнірі світового покер туру World Poker Tour (WPT).

  Має один браслет WSOP (World Series of Poker), загальна сума виграшів становить більш ніж 14 500 000 доларів. Ну а найголовніше, що свідчить з його інтерв'ю, це його сім'я, Джо має чотирьох дітей, і сім'я для нього на першому місці, це його головна перемога.

автор Прочинська Л.В.

Звёзды покера 26 марта 2012 1599 0

Живые турниры