Четверг, 13.12.2018

Голосование


Покерный Клуб "Крещатик"
Покер Клуб "S-club"
Покерный клуб "Алабама"
Покерный клуб "Апельсин"
Покерный клуб "Olympic Poker Club Oper"
Покерный клуб "Торнадо"
Покерный клуб "Славутич"
Покерный клуб "Poker Ring"
Покерный клуб "Avalon"
Покерный клуб "Circolo"
Покерный клуб "Европа"
Покерный клуб "Гранд Виктория"
Покерный клуб "Маэстро"
Покерный клуб "City Poker"
Спорт Покер Клуб "Африка"
Покерный клуб "Weekend"
другие


Онлайн турниры

Ванесса Руссо

Ванесса РуссоВанесса Руссо

  Ванесса Руссо (Vanessa Rousso)  народилася 5 лютого 1983 року в містечку Уайт Плейнс в передмісті Нью-Йорка, має два громадянства (США і Франції).

  Живучи з мамою у Флориді, Ванесса Руссо поступила в елітну середню школу Wellington Landings Middle School. Вона активно брала участь в різних видах спорту, таких як плавання, баскетбол і софтболл, поряд з участю в шкільному гуртку дебатів. Улюбленою темою для дебатів Ванесси була політика, в якій вона, незважаючи на свій юний вік, розбиралася дуже добре. В цей час її мама займала пост керуючого консультанта в Jupiter Community High School. Але Ванесса вирішила вступити в Wellington High School, яку закінчила з відзнакою в 2001 році. Під час навчання Руссо показувала величезні здібності до всього на що у неї вистачало часу. Вона була дійсним членом National Honor Society і French Honor Society, активно займалася спортом і музикою, навіть заснувала власний клуб Environmental Club, в якому була президентом.

  Потім Ванесса з відзнакою закінчила Університет Дьюка (Duke University). Після цього надійшла в юридичну школу Майамі, щоб стати адвокатом. Але все це було до того, як вона відкрила для себе покер.

  Під час навчання в університеті Ванесса зацікавилась теорією ігор, яка показує, як застосовувати складні математичні рішення в повсякденному житті. Ці знання разом з любов'ю до ігор відкрили їй шлях до успіху в покері. Ванесса заявила про себе в 2005 році, коли кілька разів добре виступила на живих турнірах. Рік по тому вона потрапила за фінальний стіл турніру WPT Championship і зайняла 7 місце, вигравши більше $ 250 000. У тому ж році Ванесса стала наймолодшою ​​жінкою-гравцем, якій вдалося потрапити за фінальний стіл World Series. Це був турнір з Холдему з малою кількістю гравців і бай-іном $ 5000 на якому вона фінішувала восьмою. За цим послідувала перемога в попередньому турнірі WPT Borgata Poker Open, де Ванесса перемогла 173 гравців і виграла $ 285 450.

  У жовтні 2007 року вона фінішуючи 2-ий в турнірі PokerStars World Championship of Online Poker. За це вона отримала $ 700 000 - один з найбільших призів в історії Інтернет-покеру.

  У березні 2009 року Ванесса записала на свій рахунок ще один великий виграш. На цей раз вона відмінно показала себе в іграх один-на-один. На чемпіонаті NBC National Heads-Up Poker Championship, що зібрав чимало зірок, Ванесса обійшла 64 гравців і вийшла у фінал, де посіла друге місце, вигравши $ 250 000. Незабаром після цього, повна надій Ванесса відправилася в Монте-Карло, щоб взяти участь у Великому фіналі EPT. І розчарування її не спіткало - вона отримала свій найбільший виграш - € 720 000 вигравши турнір € 25 000 High Roller Event. І перемога була ще солодше від думки, що в цьому зірковому турнірі Ванессі вдалося обіграти 78 кращих гравців в світі. У 2010 році в PokerStars Caribbean Adventure - $ 1,000 No Limit Hold'em - Ladies Event вона зайняла перше місце і отримала $ 24,725.

  Вільний від гри час Ванесса присвячує своїм хобі. Будучи людиною екстремальних вона часто стрибає з парашутом, а також захоплюється банджо-джампінгу. Крім того, в декількох покерних журналах були опубліковані статті Ванесси.

   На даний момент Ванесса Руссо живе у Ванкувері (Канада) і грає онлайн під ім'ям "LadyMaverick".

автор Прочинська Л.В.

Звёзды покера 13 марта 2012 1458 0

Живые турниры