Субота, 16.11.2019
Rakeback 36% at Red Star Poker -->

Голосование


Texas NL
Texas PL
Texas Limit
Omaxa NL
Omaxa PL
Omaxa Hi/Lo
Omaxa Hi
7 Card Stad
5 Card Stad
5 Card Dro


Онлайн турниры

Нова акція на PokerStars: покажіть ваше місце для гри та заробіть

Нова акція на PokerStars: покажіть ваше місце для гри та заробітьНова акція на PokerStars: покажіть ваше місце для гри та заробіть

Новини покера katushka.in.ua

Кожному гравцеві в онлайн-покер потрібно місце для гри, і це повинно бути місце, де можна зручно влаштуватися перед монітором або взяти в руки мобільний пристрій і почати будувати банкролл на PokerStars. Іншими словами, кожен сам облаштовує для себе "місце для гри в покер". І до 7 квітня у Вас є можливість показати таке місце команді Team Online, а вони визначать, які з них кращі. support@katushka.in.ua

  Щоб отримати 50 000 очок постійного гравця (FPP), які Ви зможете витратити в VIP-магазині, просто надішліть фотографію того, як Ви облаштували собі місце для гри в покер. Для цього використовуйте сервіс Instagram і хеш-тег # starssickestsetup. Не забудьте розмістити на фотографії своє ім'я гравця PokerStars. Автори 10 найкращих фотографій, вибраних гравцями PokerStars та членами команди Team Online, отримають по 50 000 очок FPP абсолютно безкоштовно!

  Можливо, Ви використовуєте одразу 8 моніторів, або тільки один, але на всю стіну. Можливо, Ви любите грати, ніжачись в гарячій ванні, або битися в Sunday Million, лежачи на пляжі. Забавне або практичне, дороге або бюджетне, як би не виглядало Ваше місце для гри в покер, ми хочемо побачити його.

  Надсилайте фотографії з 25 березня і до завершення ювілейного турніру Sunday Storm, який пройде 7 квітня, щоб отримати якомога більше голосів. Дивіться фотографії інших гравців і голосуйте на сторінці PokerStars Instagram, а фотографії, які ми порахуємо найбільш цікавими, ми опублікуємо в блозі PokerStars. Так чого ж ви чекаєте? Надішліть фотографію прямо зараз!

  Як надіслати фотографію
  Для участі в конкурсі та отримання призу 50 000 очок FPP необхідно надіслати фотографію до 7:59 МСК 8 квітня (23:59 ВВ 7 квітня) через сервіс Instagram, використавши хеш-тег # starssickestsetup. Всі фотографії мають містити ім'я гравця PokerStars, яке повинно бути написано на записці, яка буде в кадрі. Крім того, на фотографії гравець повинен грати на PokerStars.

  Голосування
  Перейдіть на сторінку PokerStars Instagram, щоб побачити опубліковані фотографії, і виберіть найбільш сподобалися. Ті учасники, чиї фотографії сподобаються більшій кількості гравців, отримають призи. Голосування проводиться до 15:00 МСК (07:00 ВВ) 8 квітня.
  5 переможців будуть визначені по голосуванню гравців, а ще 5 будуть відібрані членами команди Team Online. Кожен переможець отримає по 50 000 очок FPP.

Прочинська Л.В.

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Detect language » Hungarian

Новости покера 31 марта 2013 553 0

Живые турниры