Пятница, 17.09.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Texas NL
Texas PL
Texas Limit
Omaxa NL
Omaxa PL
Omaxa Hi/Lo
Omaxa Hi
7 Card Stad
5 Card Stad
5 Card Dro


Онлайн турниры

Офіційний лист від Full Tilt

Офіційний лист від Full TiltОфіційний лист від Full Tilt


Шановний (а) *******,


  Full Tilt poker буде знову запущений, вже новим власником, 6 листопада 2012 року.

  Rational Group, яка володіє і здійснює управління PokerStars, в серпні 2012 року придбала різні активи Full Tilt Poker і призначила нове керівництво для перезапуску та відновлення діяльності веб-сайту в якості окремого від PokerStars бренду, надаючи онлайн спільноті ще одну якісну платформу для гри в покер.

   Після перезапуску у Вас з'явиться повний доступ до Вашого рахунку, включаючи доступ до наявних на ньому засобів, і Ви знову зможете грати в покер онлайн на інноваційній покерной платформі, яка зробила Full Tilt Poker домом для багатьох серйозних гравців в покер онлайн.

   Це означає, що незабаром Ви зможете повернутися до ігор і турнірів на Full Tilt Poker, добре Вам відомих і гаряче улюбленим протягом довгих років, знаючи, що тепер Ваш досвід підкріплений безпекою і чесністю гри, яким довіряли мільйони гравців PokerStars більше 10 років.

   Full Tilt Poker тепер здійснює свою діяльність за ліцензією острова Мен, який є однією з найбільш надійних і строгих юрисдикцій в галузі регулювання електронних ігор в світі. Комісія з контролю за азартними іграми острова Мен встановлює і здійснює суворий контроль за стандартами в галузі електронних ігор, особливо щодо захисту грошових коштів гравців. Інформацію по цим стандартам можна знайти тут.

   З серпня при підготовці до перезапуску сайту ми ретельно переглядали всі рахунки гравців Full Tilt. У найближчі тижні в рамках підготовки до перезапуску ми завершимо відновлення всіх рахунків гравців, зареєстрованих не на території США, включаючи і Ваш рахунок.

   Для Вас це означає, що Ви отримаєте:
нормальний доступ до Вашого рахунку на Full Tilt Poker з поточним паролем;
відновлений доступ до всіх ігор Full Tilt Poker - на реальні і ігрові гроші;
доступ до Вашого загальним балансом без обмежень, включаючи висновок готівки.

  Ми хотіли б подякувати Вам за Ваше терпіння протягом усього цього часу. З наближенням дня перезапуску Ви отримаєте від нас більш докладну інформацію. Більш детальну інформацію див в наших часто задаються питаннях по рахунках на Full Tilt Poker.

   Ми раді будемо почути Вашу думку і ідеї, як зробити Full Tilt Poker Вашим покерним сайтом номер один. Щоб відвідати нашу сторінку з відгуками та пропозиціями, клацніть тут.

   З щирою повагою, Full Tilt Poker.

автор Прочинська Л.В.

Новости покера 12 октября 2012 527 0

Живые турниры