Воскресенье, 24.10.2021
Rakeback 36% at Red Star Poker

Голосование


Texas NL
Texas PL
Texas Limit
Omaxa NL
Omaxa PL
Omaxa Hi/Lo
Omaxa Hi
7 Card Stad
5 Card Stad
5 Card Dro


Онлайн турниры

Новий фільм про Даніеля Цвєткова

Новий фільм про Даніеля ЦвєтковаНовий фільм про Даніеля Цвєткова

Новости покера katushka.in.ua

  Голлівудський режисер Роберт Лукетич, відомий такими проектами як «Двадцять одне» і «Блондинка в законі», купив у Джеймса Лейтона права на екранізацію книги про людину, яка зіграла головну роль у подіях Чорної п'ятниці: про Даніеля Цвєткова.

  Даніель Кім Цвєтков народився в австралійському місті Брісбен. Його батьки відносилися до середнього класу. Незважаючи на те, що Даніель міг похвалитися високим інтелектом, у нього ніколи не було близьких друзів. Замість того, щоб грати з однолітками або витрачати час на знайомство з дівчатами, Даніель присвятив юнацтво комп'ютерам і інтернету. У всесвітній павутині він відчував себе як вдома.

  У 13 років Цвєтков уже володів бізнесом по веб-дизайну, а в 16 - він займався мультиплікацією для ресурсу New York Times. У 2010 році він розробив програмне забезпечення для обробки онлайн -платежів. Розробка припала як не можна вчасно, так як онлайн- ринок досяг кульмінації, і Цвєтков опинився в потрібний час у потрібному місці.

  У 2004 році Даніель познайомився з майбутнім партнером по бізнесу, Семом Скьячча. Вони відкрили компанію під назвою Intabill, яка займалася обробкою платежів для фармацевтичних і музичних компаній, а також для -сайтів. Бізнес йшов відмінно, але грошей багато не буває. Партнери розшукували нові можливості і нові ринки для своїх послуг. Коли в 2006 році в силу вступив закон про незаконність інтернет-гемблинга (UIGEA), партнери отримали унікальну можливість заробити. Звичайно довелося ризикувати, але потенційна винагорода коштувала того.

  Після того, як акт UIGEA набув чинності, більшість компаній, що надавала послуги із забезпечення онлайн-гемблинга в США, покинула ринок. Незважаючи на різноманітність дискусій про те, чи відноситься новий закон до онлайн-покеру, великі компанії вирішили не ризикувати. І тут на арену вийшли Цвєтков та Скьячча. Вони підписали контракт з найбільшими компаніями в світі покеру: Poker Stars, Full Tilt і Absolute Poker. І компанія Intabill перетворилася з прибуткового бізнесу в головного гравця на ринку обробки платежів.

  Через 3 місяці Цвєтков заробляв 3 мільйони доларів на тиждень. Він купив Ламборджіні і витратив $ 80,000 на уроки водіння. Він придбав будинок на Золотому Березі за 2,5 мільйона доларів.

  Мрія перетворилася на реальність. Всього два роки по тому чиста вартість компанії Цвєткова становила 80 мільйонів доларів. Все було відмінно, крім одного. Бізнес не був на 100% легальним. Не можна сказати, що він був нелегальним, але легальність була вельми і вельми розмита. Даніель і його партнер заробляли величезні гроші. Але в той же час вони залучали дуже багато уваги, що з урахуванням незрозумілого легального статусу компанії, не були корисними.

  Однак Цвєтков не звертав на цю проблему уваги. Він жив життям людини, у якого в кишені величезну кількість грошей і вони не закінчуються. Однак грошей багато не буває, і в пошуках ще більшого куша, в 2008 році молодий мільйонер уклав угоду, яка стала початком кінця. Даніель зустрів техасця Кертіс Поупа і його партнера Джона Скотта Кларка. Разом з ними він вирішив продовжувати розширювати успішний бізнес.

  У тандемі з Поупом розробки Цвєткова стали ще більш зухвалими. Об'єднавшись з компанією Поупа Trendsact та бізнесом Джона Скотта Кларка Impact Payments, які займалися обробкою позик, доходи Цвєткова піднеслися до небес. Мільярди доларів тепер проходили через руки партнерів.

  Все виглядало дуже райдужно, проте насправді справи йшли набагато гірше. І незабаром Цветкову належало про це дізнатися. У серпні 2008 року грузинський банк заморозив його рахунки і конфіскував $ 10 мільйонів за кілька днів до російського «вторгнення». Цвєтков поїхав до Грузії для зустрічі з представником банку, проте ледве забрав звідти ноги, так як військові дії почалися саме в той момент, коли він був у Тбілісі. Гроші зникли, але це ще можна було назвати форс -мажором.

  Те, що трапилося в 2009 році, було набагато гірше. Після того як договір з Поупом і Кларком був підписаний, Скьячча і Цвєтков вирішили, що не хочуть афішувати свої імена в офіційних договорах. Вони порахували, що партнери тож виконають свої обіцянки. Це і стало самої найбільшої помилкою в їх кар'єрі. У той рік власники покерних сайтів стали обурюватися, що не отримують гроші, які повинні були оброблятися компанією. Цвєтков пред'явив звинувачення Поупу, і той сказав, що не планує нічого віддавати. Всі гроші збирали на рахунках компанії Transact. Поуп пішов безпосередньо до директора Poker Stars і пообіцяв йому повну виплату. Оскільки ім'я Цвєткова ніде не фігурувало, він виявився не при справах. Виходило, що компанія Intabill повинна була виплатити гроші, а Поуп не виконував зобов'язань.

 «Кертіс, навіщо ти це зробив?», Запитав Даніель. «Тому, що я міг», - засміявся Кертіс і несподівано витягнув свою товсту шию вперед «Ти все зіпсував, а я тепер виправляю» - згадував пізніше Даніель.

  Картковий будиночок Цвєткова почав потихеньку валиться, і він не міг нічого зробити. Його партнер Сем Скьячча найняв бухгалтера- криміналіста, який виявив, що Даніель виводив гроші з рахунків компанії Intabill для власних потреб.

  У 2006 році Цвєтков був на коні. У липні 2009 Intabill оголосила себе банкрутом. Здавалося , що справи не могли йти гірше. Однак це був тільки початок. На Цвєткова стали подавати в суд на мільйони доларів. І завдяки його махінаціям з рахунками , тепер проти нього були і влади і мафія.

  Цвєтков повернувся до Австралії. Він не знав, що ФБР веде проти нього масштабне розслідування. Його планували звинуватити у відмиванні грошей і ще в букеті правопорушень у зв'язку з тим, що він організував мережу бутафорських вебсайтів, за допомогою яких покерні сайти брали депозити від клієнтів із США. У квітні 2010 року Цвєтков повернувся в Лас -Вегас, де відразу ж потрапив під арешт. На той момент Даніель був щасливий, що його затримали влади, а не мафія.

  Цвєткова звинуватили в махінаціях, в результаті яких він зібрав $ 540 мільйонів. За ним також числився особистий борг розміром в $ 143 млн. Цветкову світило 76 років тюремного ув'язнення. Даніель був загнаний в кут. Його єдиний шанс був укласти угоду, а це означало, що він або стане інформатором, або загримить за грати до кінця життя. І Цвєтков почав говорити.

 Через 8 місяців тюремного ув'язнення, він уклав угоду з прокурором і видав більше 90 000 документів компанії Intabill. Він також погодився давати свідчення проти інших обвинувачених. За кілька місяців сайти покерних гігантів були закриті в США. Звинувачення були пред'явлені ще 12 -ти власникам сайтів.

  Багатьом друзям і партнерам Цвєткова також були пред'явлені звинувачення. Кертіс Поуп отримав 21 місяць тюремного ув'язнення. Даніель з дружиною і двома дітьми потрапив у програму по захисту свідків. Однак ніхто так і не отримав відповідь на питання: куди ж Цвєтков дів гроші, які зняв з рахунків компанії. Слідчі так і не знайшли підтвердження існування цих мільйонів. Так, що цілком можливо, що в підсумку з цієї колотнечі, Цвєтков вийшов переможцем.

  Історія Даніеля Цвєткова так і проситься на екран. І якщо продюсери і автори сценарію спрацюють правильно, то величезний успіх картини забезпечений.
Новини покеру підготувала Прочінская Л.В.

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

English (auto-detected) » Hungarian

Новости покера, DVD 19 мая 2014 925 0

Живые турниры